Survival Race Kids

i

Autor: zdj. survivalrace.pl Survival Race Kids 2019

Zabawy w błocie, przeciąganie liny i labirynt. Survivial Race Kids w Lublinie.

2022-05-23 13:56

Będzie błoto, przeszkody i labirynt. Jednym zdaniem mówiąc - przygoda pełna wyzwań. W Lublinie odbędzie się Survival Race Kids. Wydarzenie zagości w naszym mieście 4 i 5 czerwca.

Survival Race Kids to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieciaków od 3 do 13 lat. Mali wojownicy pokonają zróżnicowaną trasę z przeszkodami i otrzymają pamiątkowy medal na mecie.

- Klasycznie nie może zabraknąć błota. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z licznymi przeszkodami. To m.in. pajączek, przy którym trzeba się wykazać zwinnością. Będzie też labirynt. Na koniec trzeba będzie wskoczyć do pompowanego basenu z kulkami - mówi nam Marcela Longa, jedna z organizatorek.

Trasa jest dostosowana do wieku uczestników. Będzie to gra fair play. Organizatorzy zapewniają pełne bezpieczeństwo. - Każdy na mecie dostanie medal - mówi Longa.  A do tego będzie można pomóc. - Działamy charytatywnie. Z każdego biletu część kwoty przeznaczamy na karmę na lokalne schroniska - dodaje.

Wszystkie szczegóły, trasa i sposób zapisów dostępne są na stronie zawodów. Wystarczy wejść na Survival Race Kids w zakładkę Lublin.

Na imprezę do Lublina zaprasza Radio Eska.