CARNAVAL SZTUKMISTRZÓW

Premierowy pokaz „Slack Sensation” na Carnavalu Sztukmistrzów w Lublinie. Takiego show w wykonaniu slacklinerów jeszcze nie było! Zdjęcia

2023-07-30 8:25

Carnaval Sztukmistrzów i Urban Highline Festival w Lublinie trwa w najlepsze! W przedostatni dzień imprezy na Błoniach pod Zamkiem odbyła się premiera „Slack Sensation”, czyli pokazu slackline przy muzyce granej na żywo. Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

Takiego show w Lublinie jeszcze nie było! W ramach Carnavalu Sztukmistrzów odbył się premierowy pokaz „Slack Sensation”, który w sobotę (29 lipca) o godz. 20 zgromadził tłumy na Błoniach pod Zamkiem. Widzowie z zapartym tchem oglądali poczynania duetu polsko-austriackich slacklinerów: Filipa Oleksika i Moritza Purera, którzy równolegle wykonywali imponujące akrobacje na taśmach o szerokości zaledwie… 5 cm! Wszystko to odbywało się przy dźwiękach wiolonczeli elektrycznej, na której grała Zofia Bętkowska.

Urban Highline Festival 2023 w Lublinie

Ostatnią szansę na to, by obejrzeć „Slack Sensation” na żywo na Carnavalu Sztukmistrzów macie jeszcze w niedzielę o godz. 16, również na Błoniach pod Zamkiem w Lublinie. Wstęp jest wolny.

A tymczasem zobaczcie naszą fotorelację z premiery „Slack Sensation”!