Pomóż stworzyć festiwal. Warsztaty Kultury szukają wolontariuszy

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne pixabay/dmvl

Pomóż stworzyć festiwal. Warsztaty Kultury szukają wolontariuszy

2024-06-12 12:03

Można poznać artystów, nauczyć się pracy w zespole, czy zobaczyć jak się organizuje duże wydarzenia. To tylko nieliczne zalety bycia wolontariuszem. Warsztaty Kultury szukają ludzi, którzy chcą pomóc przy organizowaniu Carnavalu Sztukmistrzów i Festiwalu Re:tradycja - Jarmark Jagielloński.

Lublin na szelkach. Po mieście krąży ponad 100 trolebusów

- Właśnie ruszył nabór dla osób wolontariackich na nasze dwa kolejne festiwale: Carnaval Sztukmistrzów i Festiwal Re:tradycja - Jarmark Jagielloński. Serdecznie zapraszam wszystkie chętne osoby, które mają więcej niż 13 lat do zgłaszania się w naszych naborach - mówi Agata Sztorc - Gromaszek, opiekunka wolontariuszy w Warsztatach Kultury. - Wolontariat to jest świetna przygoda, to jest okazja do tego, żeby poznać nowych, wspaniałych, pozytywnych ludzi. Również do tego, żeby poznać w jaki sposób organizuje się największe festiwale w Lublinie od podszewki. Zgłoszenia na Carnaval Sztukmistrzów przyjmujemy do 23 czerwca, a na Festiwal Re:tradycja - Jarmark Jagielloński do 14 lipca.

Żeby zostać wolontariuszem na Carnavalu Sztukmistrzów, czy Festiwalu Re:tradycja - Jarmark Jagielloński trzeba wypełnić ankietę na stronie warsztatykultury.pl.