CARNAVAL SZTUKMISTRZÓW

Carnaval Sztukmistrzów 2023 w Lublinie. Zabawy z ogniem, cyrkowe akrobacje i tłumy widzów! Zobacz zdjęcia

2023-07-27 21:18

Na ten moment czekało wiele osób! Ulice Lublina po raz kolejny zamieniają się w sceny, na których przez 4 dni odbywać się będą liczne pokazy cyrkowe, a także podniebne akrobacje. Wszystko to za sprawą Carnavalu Sztukmistrzów oraz towarzyszącemu mu Urban Highline Festivalu. Już pierwszego dnia imprezy w centrum miasta pojawiły się tłumy. Mamy zdjęcia!

Carnaval Sztukmistrzów co roku zamienia Lublin w arenę cyrkową. W ścisłym centrum miasta przez cztery lipcowe dni (27-30 lipca) odbywają się spektakle uliczne, które przyciągają zarówno rzesze najmłodszych, jak i starszych osób. W trakcie wydarzenia można podziwiać ogniste (dosłownie!) pokazy i fenomenalne akrobacje, przy czym większość z nich jest bezpłatna! W programie Carnavalu znajdziecie także specjalne widowiska (w ich przypadku wstęp jest płatny). Sprawdźcie koniecznie, których punktów tegorocznego programu według nas nie można pominąć!

Carnaval Sztukmistrzów 2022

Podkreślmy także, że Carnavalowi Sztukmistrzów tradycyjnie towarzyszy Urban Highline Festival, za sprawą którego spacerując po centrum Lublina warto zadrzeć głowę do góry! Dopiero wtedy będziecie w stanie dostrzec highlinerów, którzy urządzają sobie podniebne spacery po linach.

Jak to wszystko zaprezentowało się pierwszego dnia tegorocznej edycji Carnavalu Sztukmistrzów? Zobaczcie w naszej galerii - czeka na was potężna dawka zdjęć!