Znasz się na markach samochodów? To na pewno rozwiążesz ten quiz!

i

Autor: unsplash.com Zdjęcie ilustracyjne

QUIZ

Znasz się na markach aut? To na pewno rozwiążesz BEZBŁĘDNIE ten quiz!

2023-11-26 15:57

Auta kiedyś były towarem luksusowym, na który nie każdy mógł sobie pozwolić. Teraz w prawie wszystkich domostwach jest przynajmniej jeden samochód. Powstało wiele marek i modeli różnych aut. Dla fanów motoryzacji przygotowaliśmy drugą część quizu! Sprawdź, czy i na te pytania odpowiesz bezbłędnie!

Od powstania pierwszego samochodu minęło już wiele lat. Dzisiejsze modele zdecydowanie odbiegają o tych sprzed lat. Teraz samochody są coraz szybsze, ale i coraz bezpieczniejsze. Zmienił się sposób uruchamiania, a nawet sposób prowadzenia niektórych modeli! Pojawiły się najnowsze technologie, które na zawsze zmieniło oblicze dzisiejszej motoryzacji!

Wepchnął przechodnia pod autobus. Dramat w Lublinie

Do widoku aut na osiedlach i ulicach jesteśmy już zdecydowanie przyzwyczajeni. Nie wzbudzają w nas już takich emocji, jak w naszych dziadkach czy pradziadkach. Faktem też jest, że ciągle przybywa fanów i znawców motoryzacji! Należysz do nich? To na pewno poradzisz sobie z naszym QUIZEM, w którym będziesz mógł rozpoznać marki aut jedynie po ich logo!

Poprzednia część wam się bardzo spodobała, więc liczymy, że i z tą sobie poradzicie! Fani aut na pewno będą mieć maximum punktów!

Quiz. Czy rozpoznasz markę samochodową po logo? cz. II

Quiz. Czy rozpoznasz markę samochodową po logo? cz. II

Pytanie 1 z 10
Co to za marka samochodu?
Co to za marka samochodu?

Jeżeli chcesz się sprawdzić w poprzedniej części quizu, to kliknij poniższy artykuł!

Zobacz także: Do Lublina wjechało wojsko. Na ulicach czołgi, rosomaki i inne wozy pancerne. Musicie to zobaczyć!