Wszyscy trzymaliśmy kciuki! Tak w Lublinie dopingowaliśmy Julię Szeremetę! [GALERIA]

Julia Szeremeta awansowała do finału bokserskiej kategorii 57 kg. W walce o finał pokonała Filipinkę Nesthy Petecio, która ma w dorobku srebrny medal igrzysk w Tokio i złoty mistrzostw świata 2019. 10 sierpnia Polka, która pochodzi z woj. lubelskiego, będzie walczyła o złoto. Tak dopingujemy naszej zawodniczce w Lublinie!

Julia Szeremeta ma niespełna 21 lat (urodziny obchodzi 24 sierpnia) i pochodzi z niewielkiej miejscowości w powiecie chełmskim na Lubelszczyźnie. Młoda pięściarka na co dzień jest zawodniczką Klubu Sportowego PACO w Lublinie i to właśnie tam powstała strefa kibica.

Lublin kibicował Aleksandrze Mirosław w biegu po złoto

Julia Szeremeta zdobyła srebrny medal igrzysk w Paryżu w bokserskiej kategorii 57 kg. W sobotnim finale przegrała jednogłośnie na punkty z Tajwanką Yu Ting Lin 0-5 (27:30, 27:30, 27:30, 27:30, 27:30).

Koniecznie zobaczcie zdjęcia ze strefy kibica w Lublinie!

Quiz: Rozpoznasz festiwal z woj. lubelskiego po krótkim opisie?