nauka

i

Autor: Ana Paula Feriani/Pixabay

edukacja

Wspierają młodych ludzi w rozwoju naukowym i dostępie do edukacji. Akcja Inspiracji zawita do Lublina

2023-08-23 13:40

Our Future Foundation - jedna z największych fundacji edukacyjnych w Polsce, która za cel stawia sobie wsparcie młodych ludzi w ich rozwoju naukowym i walkę z nierównościami w dostępie do edukacji, organizuje Akcję Inspiracja w Lublinie.

Organizatorzy spodziewają się, że w projekcie weźmie w nim udział ponad 150 uczniów liceów oraz studentów lokalnych szkół wyższych. Wydarzenie w Lublinie jest częścią Ogólnopolskiej Akcji Inspiracji, której celem jest zainspirowanie młodych ludzi do aktywnej działalności społecznej i podążania drogami zbieżnymi z ich pasjami i marzeniami.

Jak działa egzoszkielet? Używają go w lubelskim szpitalu!

- Podczas konferencji, zaproszeni goście będą odpowiadać na pytania związane z obieraniem własnej ścieżki kariery, rozwijaniem pasji, ale także wpływem sztucznej inteligencji na społeczeństwo, postępującą cyfryzacją czy rolą nauk humanistycznych w zmieniającym się świecie - informuje Julia Biernacka z fundacji Our Future Foundation i dodaje: - Gościem honorowym wydarzenia będzie Pani Natalia Partyka, czterokrotna mistrzyni paraolimpijska, która opowie uczestnikom o swojej historii oraz o tym jak ważne jest dążenie do obranego celu. W ramach konferencji, odbędzie się również warsztat dla uczniów na temat skutecznych metod nauki, który ma pomóc młodzieży w osiąganiu jak najlepszych wyników edukacyjnych.

Wydarzenie odbędzie się już 18 września w jednym z hoteli na Starym Mieście w Lublinie. Radio ESKA objęło akcję patronatem medialnym, wkrótce więcej informacji na ten temat!