statystyki

To najkrótsze ulice w Lublinie! Wszystkie mają poniżej 65 metrów! [LISTA]

2024-01-18 16:12

W Polsce jest wiele ulic, które można przejść dosłownie w kilku krokach. Bez wątpienia prawdziwym rekordzistą w tym zestawieniu byłaby ul. Samborska w Warszawie. Ma zaledwie 22 metry długości! W Lublinie też mamy sporo adresów, które są prawdziwą zmorą dla dostawców jedzenia! Zapraszamy was do poznania tych najkrótszych ulic w naszym mieście!

Nasze miasto ma niezwykłą historię, architekturę, ale i także układ ulic. Nie znajdziemy tu najkrótszej drogi w Polsce, ale sporo miejsc, które doprowadzą dostawcę jedzenia do bólu głowy! Wiele z miejsc w tym zestawieniu to ulice, których długość nie przekracza nawet 65 metrów i ciężko jest je dostrzec na mapie naszego miasta. Wszystkie przedstawione w tym zestawieniu są krótsze niż największy budynek w Lublinie. Dla przypomnienia to nadal Metropolitan Park przy ul. Pana Balcera 6 jest uznawany za najwyższą budowlę w mieście. Ma on 63 metry.

Orszak Trzech Króli w Lublinie

Najdłuższe ulice w tym zestawieniu są wielkości rektoratu UMCS przy Pl. M. Curie-Skłodowskiej, który masz aż 62 metry długości!

Zaintrygowani? To w takim razie zapraszamy was do poznania tego wyjątkowego zestawienia! Poznajcie wszystkie najkrótsze ulice w Lublinie!

Zobacz także: Setki koron na głowach. Tak wyglądał Orszak Trzech Króli w Lublinie 2024. Mamy zdjęcia!