GALERIA

Takimi autami jeździ Dominik Abus z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”! Koniecznie zobacz!

2023-12-14 15:09

Program „Gogglebox. Przed Telewizorem” jest chętnie oglądany przez polskich widzów. Dzięki tej produkcji „na salonach” pojawiło się wiele nowych celebrytów. Wśród nich jest Dominik Abus, który zyskał sławę dzięki ciętemu humorowi, który bawi telewidzów. Celebryta chwali się często swoim życiem w mediach społecznościowych. Pokazał jakimi autami lubi jeździć!

Dominik Abus jest gwiazdą programu TTV „Googlebox. Przed telewizorem”, który pojawił się w 3. sezonie. Jest on jednym z „siłaczy”, którzy zasiadają na kanapie i komentują inne telewizyjne produkcje. Abus tworzy zgrany duet z Krzysztofem Radzikowskim. Obaj się przy tym świetnie bawią, ale także wyzwalają uśmiech u widzów. Mają duże poczucie humoru, które przysporzyło im dużo fanów.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Dominik Abus z Głowna prywatnie jest przedsiębiorcą, mężem i ojcem. Jest on też bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych! Nierzadko chwali się swoją śliczną żoną – Igą Muszakowską, którą pokazuje w bardzo śmiałych kadrach. Jednak zachwyt nie wzbudza ona, ale samochody, którymi jeździ. Zresztą – sami zobaczcie w naszej galerii!

Zobaczcie także: Tak kiedyś wyglądał dom "Szczeny"