Podniebne akrobacje

i

Autor: unsplash.com zdjęcie ilustracyjne

WYDARZENIA

Świdnik Air Festival 2024. Kiedy się odbędzie? Znamy datę tegorocznej imprezy!

2024-03-07 10:10

Świdnik Air Festival to wydarzenie, podczas którego można zachwycić się podniebnymi akrobacjami. Już wiadomo, kiedy odbędzie się tegoroczna edycja tej lotniczej imprezy!

Kiedy odbędzie się Świdnik Air Festival 2024?

W tym roku Świdnik Air Festival będzie połączony z obchodami 70-lecia miasta. Za organizację wydarzenia odpowiada Miejski Ośrodek Kultury i świdnickie władze. Choć szczegółowy program czwartej edycji tej lotniczej imprezy nie jest jeszcze znany, to już wiadomo, że odbędzie się ona w weekend 15-16 czerwca. Organizatorzy już zapowiadają, że w jej trakcie atrakcji nie zabraknie.

„Swoje niezwykłe umiejętności zaprezentują najwięksi mistrzowie akrobacji lotniczych, a na scenie staną gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej” – czytamy na stronie swidnik.pl.

Pobiegli w piżamach przez Świdnik. Aby dzieciom chorującym na nowotwory dodać otuchy

Świdnik Air Festival – co to za impreza?

Świdnik Air Festival to jedna z największych imprez lotniczych w naszym regionie, podczas której można podziwiać podniebne akrobacje. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2018 r., druga w – 2019 r., zaś na trzecią musieliśmy czekać aż do 2023 r. (przerwa w organizacji festiwalu wynikała najpierw z pandemii koronawirusa, a następnie ze względu na wojnę w Ukrainie). Świdnik Air Festiwal odbędzie się po raz czwarty w historii już 15-16 czerwca 2024. O szczegółowym programie tegorocznej imprezy będziemy informować wkrótce!

Zobacz także zdjęcia Świdnika w zimowej odsłonie: