Sezon Lublin 2021

i

Autor: materiały prasowe Sezon Lublin 2021

Sezon Lublin 2021. Ruszają zapisy na tegoroczne wydarzenia [21-23.05]

2021-05-13 10:24

W poniedziałek, 17 maja ruszają zapisy na tegoroczne wydarzenia Sezonu Lublin 2021. Przez cały weekend 21-23 maja odbywać się będzie ponad 100 różnych wydarzeń związanych ze startem sezonu w Lublinie.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja programu odbywa się pod hasłem Przyszłość Miasta. Myślimy o przyszłości Lublina na wielu płaszczyznach, które razem mają zbliżać wszystkich mieszkańców, oferować dobrą przestrzeń do życia i rozwoju. W tym procesie ważne są więzi sąsiedzkie, poszanowanie tradycji i śmiałe spojrzenie w przyszłość. Wśród wydarzeń znajdują się propozycje dla rodzin, młodzieży, dzieci, a także takie, które zachęcają do spotkań z przyjaciółmi czy indywidualnych wycieczek. Zapraszam do wspólnego spacerowania i eksplorowania Lublina podczas Sezonu Lublin 2021 – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Zapisy na poszczególne atrakcje i wydarzenia w ramach tegorocznego Sezonu Lublin zaczynają się w poniedziałek 17 maja. Wejściówki na wydarzenia są bezpłatne. Można je uzyskać za pośrednictwem platformy Evenea. Dla mieszkańców, którzy nie mogą skorzystać z elektronicznej formy odbioru wejściówek zorganizowano punkt osobistego odbioru, zlokalizowany w kawiarni Między Słowami przy ul. Rybnej 4. Punkt czynny jest od poniedziałku 17 maja do piątku 21 maja w godz. 12-17. Liczba miejsc na poszczególne wydarzenia jest ograniczona.

Harmonogram wydarzeń organizowanych w ramach Sezonu Lublin 2021 znajdziecie na stronie sezon.lublin.eu (najpóźniej w dniu uruchomienia zapisów).

Lublin: Historia zamknięta w wieszakach