Rusza Lublin Zawodowcy. To szansa dla najmłodszych i najstarszych do poznania najważniejszych zawodów w Lublinie

i

Autor: Urząd Miasta Lublin Rusza "Lublin Zawodowcy". To szansa dla najmłodszych i najstarszych do poznania najważniejszych zawodów w Lublinie

Program społeczny

Rusza "Lublin.Zawodowcy". To szansa dla najmłodszych i najstarszych do poznania najważniejszych zawodów w Lublinie

2024-06-21 8:30

- "Lublin.Zawodowcy" to ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu dla seniorów i ich wnucząt. W trakcie trwania całego projektu będziemy wspólnie wprowadzać dzieci w tematykę różnorodności i złożoności zawodów, pomagając im zrozumieć funkcjonowanie społeczeństwa - zachęca Anna Augustyniak, zastępczyni prezydenta Lublina ds. społecznych.

- Projekt ma również promować lokalnych przedsiębiorców i instytucje, jako element w procesie wprowadzania innowacji społecznych. Realizując projekt zależy nam na jak najszerszym kontakcie z przedsiębiorcami i instytucjami działającymi na terenie naszego miasta. Do projektu zaprosiliśmy podmioty, które chcą się rozwijać i działać na rzecz społeczności lokalnej. Dziękuję za współpracę i współtworzenie tej ciekawej inicjatywy - dodaje Anna Augustyniak.

„Polonez dla Lublina”. W centrum miasta zatańczyło ponad 400 par!

„Lublin.Zawodowcy” to nowy projekt społeczny zainicjowany w ramach programu „Rodzina Trzy Plus”. Akcja ma charakter cykliczny. Pierwszy pilotażowy cykl spotkań rozpocznie się 25 czerwca i potrwa do końca sierpnia. Udział w projekcie jest bezpłatny, jednak należy się zarejestrować przez formularz tutaj.

Zobacz także naszą galerię zdjęć: Euro 2024. Strefa Kibica w Lublinie