DEFIS

i

Autor: PW/archiwum Zespół Defis podczas koncertu na Lubelskich Bronowickich Kulturaliach 2023

WYDARZENIA

Piątek w rytmie disco polo na lubelskich Bronowicach. Zagra Playboys i Defis

2024-05-24 9:23

24 maja na lubelskich Bronowicach będzie się działo! W ramach VII Wojewódzkiej Gali dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Niepełnosprawnościami przygotowano występy artystyczne, wesołe miasteczko z dmuchańcami oraz koncerty gwiazd disco polo. Szczegóły poniżej!

Plenerowa VII Wojewódzka Gala dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Niepełnosprawnościami, która w piątek (24 maja) odbędzie się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Pogodnej w Lublinie, rozpocznie obchody jubileuszu 25-lecia Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina – Bronowice. Będzie to także okazja do świętowania 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Obrączkowanie młodych sokołów w Lublinie 2024

Wydarzenie rozpocznie się już o godz. 12:15 od występów artystycznych dzieci z Przedszkola nr 9 w Lublinie. Następnie wystąpią kolejno reprezentanci lubelskiej:

  • Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26,
  • Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej,
  • Szkoły Podstawowej nr 31,
  • Szkoły Podstawowej nr 32,
  • VIII Liceum Ogólnokształcącego
  • oraz Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego AWSEI.

Ich występy zakończą się około godz. 16:30, a wtedy będzie czas na przemowy okolicznościowe i wręczenie wyróżnień. Godzinę później na scenie pojawią się natomiast lokalni młodzi artyści, których możecie kojarzyć z występów w telewizyjnych talent-show. Co więcej, od godz. 15:30 dzieci i młodzież będą mogli korzystać z darmowej strefy zabaw, w której dostępne będą dmuchańce. Punktem kulminacyjnym piątkowej gali na Bronowicach w Lublinie będą natomiast koncerty gwiazd disco polo. O godz. 18:15 na scenie zaprezentuje się zespół Playboys, a o godz. 19:15 gwiazda wieczoru, czyli zespół Defis.

Zobacz na zdjęciach, jak bawiono się na Lubelskich Bronowickich Kulturaliach 2023: