„Ociec, prać?”. Te reklamy z lat 90. znał każdy! Sprawdź się w tym quizie!

i

Autor: Screen YouTube Zdjęcie ilustracyjne

QUIZ

„Ociec, prać?”. Te reklamy z lat 90. znał każdy! Sprawdź się w tym quizie!

2024-06-13 15:15

Jeżeli urodziliście się w latach 90’ lub wcześniej to mamy quiz, który może przywołać bardzo dużo ciepłych wspomnień! Dotyczy on reklam, które widzieliście w latach swojej młodości! Wiele z tych tekstów weszło już do powszechnego użycia i pamięta je każdy! Sprawdź, czy wy także!

W latach 90’ było sporo ciekawych zmian. To był okres wielu transformacji, a ludzie byli spragnieni nowości, które powoli zaczęły przychodzić „z Zachodu”. Rynek dopiero zaczynał się rozwijać i pojawiały się nowe produkty na sklepowych półkach. Po czasach, gdy wszystko było na kartki, a wielu rzeczy nie można było dostać od ręki, to był zdecydowanie powiew świeżości.

PIOTR KOŹMIŃSKI VIDEOBLOG: Reklamy z polskimi piłkarzami. Lewandowski zarabia miliony!

Po czasach, gdy wszystko było na kartki, a wielu rzeczy nie można było dostać od ręki, to był zdecydowanie powiew świeżości. W telewizji zaczęły się pojawiać reklamy, które leciały tak często, że ich slogany już teraz weszły do ogólnego użytku. Wiele z tych reklam na pewno nie przeszłoby teraz, ale kiedyś to był prawdziwy hit! Marki w ten sposób na zawsze wbiły się w świadomość swoich konsumentów!

Reklamy Calgonu, Ramy, Frugo czy wielu innych – chyba wszyscy znają. Myślicie, że też sobie z nimi poradzicie? Przedstawiamy szereg pytań, które sprawdzą, waszą wiedzę! Tylko prawdziwi znawcy odpowiedzą na wszystko zupełnie bezbłędnie!

Zapraszamy do zabawy!

Te reklamy z lat 90. znał każdy! Sprawdź się w tym quizie!

Pytanie 1 z 10
Jak się kończył popularny slogan „Co Kropelka sklei, sklei…”?

Zobacz także: Burza nad Lublinem. Czarne chmury przykryły miasto, słychać grzmoty