Foodcom otwiera siedzibę w Lublinie

i

Autor: Foodcom/materiały prasowe

PRACA

Będą nowe miejsca pracy w Lublinie. W lubelskim oddziale znanej firmy zatrudnienie znajdzie 50 osób

2023-05-25 19:16

50 osób może znaleźć pracę w lubelskim oddziale firmy Foodcom. Przedsiębiorstwo postanowiło otworzyć swoją filię właśnie w naszym mieście i rusza z rekrutacją nowych pracowników.

Foodcom S.A. zajmuje się międzynarodowymi transakcjami handlowymi między innymi w takich branżach, jak: chemiczna, spożywcza czy paszowa. Firma działa na rynku od 10 lat, a teraz postanowiła otworzyć swój nowy oddział w Lublinie.

– Ze strategicznego punktu widzenia, miasto to jest wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją dla nowego biura firmy. Dynamiczne otoczenie biznesowe i uniwersyteckie oraz jego potencjał rynkowy tworzą doskonałe warunki do rozwoju naszych działań, które przyczynią się do wzrostu gospodarczego regionu. Zamierzamy aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym miasta, wspierać lokalne inicjatywy oraz tworzyć nowe miejsca pracy – mówi Aleksander Paciorkiewicz, Prezes Foodcom S.A.

Praca hejnalisty od kuchni

Siedziba nowo otwartego oddziału firmy mieści się przy ul. Nałęczowskiej, w CZ Office Park. W ciągu najbliższych miesięcy Foodcom będzie prowadził rekrutację nowych pracowników, którzy będą pracować w lubelskim biurze. Przedsiębiorstwo zapowiada, że zatrudnienie znajdzie u nich 50 osób.

– Ogłoszenia rekrutacyjne kierujemy do osób zarówno z bogatym doświadczeniem zawodowym, jak i dopiero wchodzących na rynek pracy. Poszukujemy kandydatów, którzy razem z nami będą tworzyć nowe miejsce pracy i budować procesy na miarę globalnych standardów – dodaje Paciorkiewicz.

Aktualnie w głównej siedzibie firmy w Warszawie zatrudnionych jest ponad 100 osób.

Zobacz także: Piąty koziołek już jest! Gdzie znajdziemy Vetka?