sport

Motor Lublin remisuje z Koroną Kielce. Pierwszy punkt na Arenie w PKO BP Ekstraklasie po ciężkim boju. DUŻO ZDJĘĆ!

2024-08-04 18:15

Podziałem punktów zakończyło się niedzielne (4 sierpnia) spotkanie Motoru Lublin z Koroną Kielce w ramach 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Spotkanie rozpoczął hymn narodowy oraz minuta ciszy związana z 80. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Tuż po niej o kolejne ligowe punkty walczył Motor Lublin z Koroną Kielce na Arenie Lublin.

Co o przebiegu spotkania powiedzieli szkoleniowcy drużyn z Lublina i Kielc?

- Zdobyliśmy punkt, ale wracamy do domu niepocieszeni. Jesteśmy źli sami na siebie. Schodzimy z pierwszej połowy wygrywając 1-0. W drugą połowę weszliśmy źle. Niepotrzebnie od bodajże minuty 75. napędziliśmy gospodarzy, podaliśmy im rękę prostymi stratami. Wiedzieliśmy, gdzie gramy, że ta publika będzie niosła zespół Motoru – powiedział Mariusz Arczewski, trener Korony Kielce w trakcie pomeczowej konferencji prasowej.

Iga Świątek odwiedziła Dom Polski w Paryżu

Z kolei trener Motoru Lublin swoją wypowiedź rozpoczął od przeprosin. - Chciałem przeprosić za pierwszą połowę. Nie tak chcieliśmy wyjść na mecz, nie w taki sposób czekać na przeciwnika – przyznał Mateusz Stolarski. Jak dodał: - Ekstraklasa jest taka, że jeśli czekasz na coś 45 minut to kończy się to tym, że musisz odrabiać straty.

Motor Lublin remisuje z Koroną Kielce! Pierwszy punkt na Arenie w PKO BP Ekstraklasie

Trener Stolarski oceniając drugą połowę stwierdził, że na płytę boiska wyszła drużyna zupełnie inna, która pokazała, że chce wygrać ten mecz. - Zabrakło nam czasu na strzelenie drugiej bramki. Żałujemy najbardziej tego, że te dwie połowy nie były tak równe, oczywiście doceniając klasę przeciwnika – spuentował trener Motoru.

Muzyczny ślad po Lubelszczyźnie. Kto jest związany z województwem lubelskim?

Kto śpiewa te słowa: „Tak dziwna to chwila brakuje słów”?