Motor Lublin prowadzi zbiórkę dla zwierząt z Lubelskiego Animalsa. Możesz pomóc przychodząc na mecz

i

Autor: unsplash.com/screen facebook.com/Motor Lublin kolaż

ZBIÓRKA

Motor Lublin prowadzi zbiórkę dla zwierząt z Lubelskiego Animalsa. Możesz pomóc przychodząc na mecz

2023-11-02 11:21

Najbliższy mecz Motoru Lublin będzie okazją nie tylko do przeżywania sportowych emocji, ale i zrobienia dobrego uczynku. Klub włączył się do zbiórki artykułów potrzebnych dla zwierząt będących pod opieką Lubelskiego Animalsa. Co można przynieść?

Już w niedzielę (5 listopada) Motor Lublin zmierzy się na swoim stadionie z Wisłą Płock w ramach 14. kolejki Fortuna 1. ligi. Mecz rozpocznie się o godz. 18. Podczas spotkania kibice, którzy pojawią się na Arenie Lublin będą mogli wspomóc zwierzęta z Lubelskiego Animalsa, bo klub włączył się w zbiórkę darów potrzebnych do przetrwania zimy przez czworonogi będące pod opieką tej organizacji pożytku publicznego.

Ryk silników i balony do nieba. W Lublinie symbolicznie pożegnano tragicznie zmarłych motocyklistów

Kibice Motoru Lublin mogą pomóc zwierzętom. Co przynieść na zbiórkę?

Osoby, które chciałyby wziąć udział w zbiórce na rzecz zwierząt z Lubelskiego Animalsa, podczas niedzielnego meczu będą mogły wrzucić przydatne zwierzakom rzeczy do specjalnego kontenera ustawionego na stadionie. Potrzebne są przede wszystkim:

  • koce,
  • używane pościele,
  • powłoki,
  • ręczniki,
  • ręczniki papierowe,
  • podkłady higieniczne,
  • zabawki dla szczeniaków.

„WAŻNE: prosimy o nieprzynoszenie karmy i jedzenia oraz poduszek i kołder, które zwierzaki rwą, a ich wkład może im zaszkodzić. Istotne jest, by przyniesione rzeczy nie były stare i brudne” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Motor Lublin.

Co więcej, w zbiórkę można się włączyć nie tylko podczas niedzielnego meczu, ale także przed nim. Do końca tego tygodnia w oficjalnych sklepach kibica Motoru Lublin (w Galerii Olimp i przy Arenie Lublin) również zbierane są wymienione wyżej artykuły. Po spotkaniu z Wisłą Płock wszystkie rzeczy zebrane w związku z inicjatywą zostaną przekazane do Lubelskiego Animalsa.

Więcej szczegółów związanych z akcją znajdziecie na stronie Motoru Lublin.

Zobacz także: Kazimierz Dolny w jesiennej odsłonie. Tak teraz wygląda miasteczko nad Wisłą