Moto Session w Lublinie. Ryk silników, pisk opon i tłumy zwiedzających!

2022-10-01 22:10

Kolejna edycja Moto Session trwa w najlepsze! W ten weekend w Targach Lublin pojawiły się tłumy miłośników luksusowych aut, klasyków światowej motoryzacji oraz driftów. Zobaczcie naszą fotorelację!

Moto Session to wielka gratka dla fanów motoryzacji. Hale Targów Lublin 1-2 października wypełniły się imponującymi pojazdami. Podczas wydarzenia można zobaczyć na żywo szereg luksusowych aut i motocykli, bolidy Formuły 1 oraz zabytkowe pojazdy, a także skorzystać z symulatora jazdy na jednym kole. Przewidziano także panele dyskusyjne z twórcami internetowymi, prowadzącymi w serwisie YouTube kanały o tematyce motoryzacyjnej: Adamem Strzeleckim („Strzelecki Garage”) oraz Sebastianem „Kicksterem” Kraszewskim.

Kultowy już punkt programu Moto Session stanowią pokazy driftu i stuntu motocyklowego. W ten weekend lubelscy fani ekstremalnych przeżyć co chwilę mogą zobaczyć m.in.: drift taxi czy drift truck oraz klasyczne driftowanie, a nawet zaczerpnąć tej adrenaliny jako pasażerowie!

Moto Session trwa jeszcze w niedzielę w godz. 10-18. Bilety w cenach: 40 zł (normalny), 25 zł (ulgowy) i 100 zł (rodzinny) do kupienia w kasach Targów Lublin lub online na stronie tobilet.pl.

Zobaczcie naszą fotorelację!