Droga Męczenników Majdanka w Lublinie (zdjęcie ilustracyjne)

i

Autor: Google Maps Droga Męczenników Majdanka w Lublinie (zdjęcie ilustracyjne)

Lublin: Droga Męczenników Majdanka: będą kolejne utrudnienia, do końca czerwca

2021-06-23 12:34

Lubelscy kierowcy, szykujcie się na kolejne utrudnienia na Drodze Męczenników Majdanka, pod tamtejszym wiaduktem kolejowym. W najbliższych dniach będą tam montowane osłony przeciwporażeniowe sieci trakcji trolejbusowej. Co to oznacza dla kierowców?

W dniach 24-30 czerwca nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Droga Męczenników Majdanka. Ma to związek z prowadzonymi przez PKP pracami w rejonie wiaduktu kolejowego. We wskazanym terminie będą montowane osłony przeciwporażeniowe sieci trakcji trolejbusowej.

Pierwszy etap prac rozpocznie się w czwartek (24 czerwca) i zakłada zamknięcie skrajnego pasa ruchu jezdni prawej w kierunku ul. Fabrycznej oraz zamknięcie chodnika. W kolejnych dniach przewiduje się zamknięcie dwóch środkowych pasów ruchu, po jednym pasie na każdej jezdni, a następnie wyłączenie z ruchu skrajnego pasa ruchu jezdni lewej w kierunku ul. Lotniczej oraz zamknięcie chodnika – mówi nam Justyna Góźdź z Urzędu Miasta Lublin.

Ratusz zaznacza tez, że o terminach wprowadzania tych zmian urzędnicy będą informować w najbliższych dniach. Zmiany w organizacji ruchu są bowiem uzależnione od postępu prac.

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?