Lubelskie: Pijana 31-latka doprowadziła do śmiertelnego wypadku. W aucie był jej 9-letni syn

i

Autor: Lubelska Policja

Tragedia

Lubelskie: Pijana 31-latka doprowadziła do śmiertelnego wypadku. W aucie był jej 9-letni syn

2024-06-15 15:16

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letnia kierująca Jeepem w wyniku nieprawidłowego manewru zawracania zderzyła się z 24-letnim kierującym motocyklem marki Honda. W wyniku poniesionych obrażeń motocyklista zmarł w szpitalu. Badanie alkomatem wykazało, że 31-latka była nietrzeźwa.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 22 na drodze wojewódzkiej nr 820 w miejscowości Podzamcze.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letnia kierująca pojazdem marki Jeep, wykonując manewr zawracania, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu motocyklem marki Honda. W wyniku poniesionych obrażeń 24-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego zmarł w szpitalu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami – informuje mł. asp. Małgorzata Skowrońska z policyjnego zespołu prasowego lubelskiej komendy.

Lubelskie. Dziewczynki wtargnęły na jezdnię. Przerażające nagranie. "Raczej uratował im życie"

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca Jeepem była nietrzeźwa. Miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta w pojeździe przewoziła nietrzeźwego pasażera oraz 9-letnie dziecko. Razem z pasażerem zostali zatrzymani, a dziecko zostało przekazane pod opiekę osoby dorosłej.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali czynności procesowe. Droga była zablokowana. Teraz łęczyńscy funkcjonariusze będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Zobacz także: BMW dosłownie zawinęło się na drzewie. Nie żyje młody mężczyzna