Hollywoodzka produkcja kręcona w Lublinie! W sieci pojawił się zwiastun filmu „Prawdziwy ból”

i

Autor: Miasto Lublin/Screen YT

kultura

Hollywoodzka produkcja kręcona w Lublinie! W sieci pojawił się zwiastun filmu „Prawdziwy ból”

2024-06-18 21:43

Pojawił się zwiastun kręconego w woj. lubelskim filmu „Prawdziwy ból” Jessego Eisenberga. – Jest listem miłosnym do Polski – tak twórca opisuje swoje dzieło. W zwiastunie pojawiają się sceny z Lublina, które wyglądają naprawdę pięknie!

 Jesse Eisenberg, urodził się w Nowym Jorku, ale chętnie odwiedza nasz kraj! Wielokrotnie podkreślał, że ma polskie korzenie, a jego rodzina pochodzi z Krasnegostawu. Aktor naprawdę zakochał się w naszym kraju, a ostatnio nawet przyznał, że Lublin okazał się jego ulubionym miastem! Co więcej w ostatnim czasie okazało się, że hollywoodzki aktor od kilku miesięcy stara się nawet uzyskanie polskiego obywatelstwa!

Maj przywitał nas feerią barw i dźwięków. Ruszyły pokazy fontanny multimedialnej w Lublinie.

Film kręcony w Lublinie

W Polsce miał okazję zakochać się dzięki produkcji, która powstawała w naszym kraju. Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu.  „Prawdziwy ból” to historia, która koncentruje się na napiętych relacjach między kuzynami – Benjim (w tej roli Kieran Culkin, znany z roli Romana Roya w serialu „Sukcesja”) i Davidem (w tej roli Jesse Eisenberg). Ma strukturę filmu drogi zaczynającego się w Nowym Yorku i Warszawie, a kończącego w Krasnymstawie.

- Podczas tej podróży odkrywają nie tylko nieznane dotąd miejsca oraz fakty z historii ich rodziny, ale próbują też odbudować trudne i pełne napięć relacje - czytamy w opisie filmu.

Zdjęcia do produkcji były kręcone m.in. w Lublinie i Warszawie. W stolicy woj. lubelskiego ekipa filmowa pojawiła się m.in. na Starym Mieście i lubelskich ulicach: Kalinowszczyzna, Dolnej Panny Marii, Piłsudskiego, Lubomelska, Czechowska i Szkolna. W zwiastunie widać, że pojawią się także sceny kręcone na terenie Browaru Perła w Lublinie.

Koniecznie zobaczcie!

Produkcje kręcone w Lublinie. Wiesz o nich wszystko? Sprawdź się w quizie!

Pytanie 1 z 10
O czym jest „Carte Blanche”?

Zobacz także: Ekipa serialu „Korona Królów” w Lublinie. Oto kulisy z planu!

Listen on Spreaker.