Goncalo Feio podał się do dymisji

i

Autor: Motor Lublin Goncalo Feio podał się do dymisji

MOTOR LUBLIN

Gonçalo Feio nie jest już trenerem Motoru Lublin! Wiadomo, kto go zastąpi

2024-03-18 13:35

Zaskakująca wiadomość obiegła w poniedziałek fanów lubelskiej piłki nożnej. Motor Lublin potwierdził, że Gonçalo Feio nie jest już trenerem żółto-biało-niebieskich!

W sobotę (16 marca), w ramach 24. kolejki Fortuna 1. Ligi Motor Lublin rozgrywał mecz wyjazdowy ze Stalą Rzeszów. Koziołki uległy wtedy rzeszowianom przegrywając 1:2. Następnie w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia mówiące o tym, że trener żółto-biało-niebieskich, Gonçalo Feio, podał się do dymisji. Jak się okazuje, to już oficjalne!

„Informujemy, że po przegranym meczu Motoru Lublin ze Stalą Rzeszów w dniu 16 marca 2024 r. trener Gonçalo Feio złożył rezygnację z funkcji I trenera zespołu. Rezygnacja ta została przyjęta przez władze Klubu” – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Motoru Lublin.

Kto został nowym trenerem Motoru Lublin? To on zastąpi Feio!

Tuż po złożeniu rezygnacji przez Feio, władze Motoru jako nowego trenera drużyny wskazały Mateusza Stolarskiego, na co zgodę wyraził już także Polski Związek Piłki Nożnej. Stolarski to 31-latek, który do tej pory współpracował z portugalskim szkoleniowcem jako drugi trener Motoru Lublin. Przed dołączeniem do lubelskiej drużyny pracował natomiast w Stali Rzeszów, gdzie był asystentem trzech trenerów i przyczynił się do awansu rzeszowskiej drużyny do Fortuna 1. Ligi.

Gala PZB Suzuki Boxing Night 27 w Lublinie

Aktualnie Motor Lublin zajmuje 5. miejsce w pierwszoligowej tabeli z dorobkiem 40 punktów. Sobotnia porażka ze Stalą Rzeszów była trzecim meczem z rzędu bez wygranej koziołków (zdobyli w nich tylko dwa punkty). Następny mecz w ramach Fortuna 1. Ligi lublinianie zagrają u siebie 1 kwietnia, mierząc się z GKS-em Tychy.

Zobacz także: „Motor Lublin na zawsze” oraz „Dziewczyna i pies”. Nowe prace „Żbika” w Lublinie