WYPADEK

Fajsławice. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Jedna osoba trafiła szpitala

2024-06-21 14:22

W czwartek (20 czerwca) doszło do groźnie wyglądającego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W efekcie jedna osoba trafiła do szpitala. - Kolejny raz policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze – informuje starszy sierżant Anna Chuszcza z krasnostawskiej policji.

Do zdarzenia doszło około godziny 14:30 w powiecie krasnostawskim na DK17 Jak udało się ustalić policjantom kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi ciężarowemu.

Nocny wypadek na DK 25! Rannych aż 7 osób

- W wyniku zderzenia się pojazdów Volvo wjechało do przydrożnego rowu. 23-letnia kierująca tym pojazdem została przewieziona karetką pogotowia do szpitala w Krasnymstawie – wyjaśnia starszy sierżant Anna Chuszcza.

ZOBACZ TAKŻE: Lubelscy celnicy udaremnili przemyt ponad 200 numizmatów

Na szczęście obrażenia, których doznała 23-latka nie okazały się poważne. Za nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu kobieta otrzymała mandat w wysokości 1,5 tys. zł.

- Po raz kolejny apelujemy do kierowców o bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, rozwagę i ostrożność na drodze – puentują policjanci.

Quiz. Polskie przeboje o plaży i morzu. Jak dobrze pamiętasz wakacyjne piosenki?

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewał przebój „Na jednej z dzikich plaż”?