GALERIA

Europejski Festiwal Smaku 2023 w Lublinie. Stare Miasto wypełniły stoiska pełne pyszności! Mamy zdjęcia!

2023-09-10 19:33

Kuchnia z różnych części świata, pokazy gotowania, wystawy, koncerty, warsztaty i Jarmark Inspiracji – w ten sposób przez miniony tydzień biło serce Starego Miasta w Lublinie, opanowane przez wydarzenia w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku. Ostatniego dnia tej kulinarnej imprezy zajrzeliśmy na jarmarkowe stoiska. Zobaczcie zdjęcia!

Miody, chleby, dania z grilla, orzeźwiające lemoniady, wyroby rękodzielnicze, w tym biżuteria, wiklina czy maskotki – między innymi takie wytwory można było znaleźć na Jarmarku Inspiracji, który od środy do niedzieli (6-10 września) trwał w rejonie Starego Miasta w Lublinie. Wydarzenie to było jednym z punktów programu tegorocznej edycji Europejskiego Festiwalu Smaku (ten rozpoczął się 4 września). To właśnie w jego ramach pierwszy tydzień nowego miesiąca w stolicy Lubelszczyzny był nie tylko wypełniony pysznościami do degustowania, ale także szeregiem wydarzeń kulturalnych, takich jak np. koncerty, warsztaty czy wystawy.

Ostrygi na lubelskim Rynku, czyli Europejski Festiwal Smaku zaprasza do Lublina

Europejski Festiwal Smaku 2023 zakończył się w niedzielę (10 września). Zobaczcie w galerii, jak było na Jarmarku Inspiracji podczas ostatniego dnia tej kulinarnej imprezy!

Zobacz zdjęcia: Jarmark Inspiracji w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie