GALERIA

Europejska Konwencja Żonglerska 2023 w Lublinie. Fire Jam sprawił, że Park Ludowy zapłonął! Zobacz zdjęcia

2023-08-05 10:00

Fire Jam to kolejne wydarzenie, które znalazło się w programie Europejskiej Konwencji Żonglerskiej, trwającej od 29 lipca w Lublinie. W jego ramach podczas wieczornego widowiska w Parku Ludowym można podziwiać programy etiudowych pokazów tańca z ogniem, w których prezentują się zarówno zawodowcy, jak i amatorzy! Zobacz w galerii, co działo się w piątek!

Gra ognia, ruchu i światła – takimi słowami można opisać to, co dzieje się o godz. 22 w Parku Ludowym w Lublinie podczas trwającej w mieście Europejskiej Konwencji Żonglerskiej. W ramach Otwartej Sceny Ogniowej późnym wieczorem można podziwiać tam zmagania zawodowców i amatorów tańca z ogniem oraz zobaczyć widowiskowe triki. Nic więc dziwnego, że pomimo późnej pory Fire Jam w wykonaniu zespołu Fire Space przyciąga wielu widzów!

Urban Highline Festival 2023 w Lublinie

Ostatnią szansę na to, by zobaczyć Fire Jam w Parku Ludowym w Lublinie macie w sobotę (5 sierpnia) o godz. 22! Wstęp jest wolny. A tymczasem zobaczcie, co działo się podczas piątkowego wydarzenia! Mamy dla was bardzo dużo zdjęć!