DUŻO ZDJĘĆ

Carnaval Sztukmistrzów 2023 w Lublinie przeszedł już do historii. Zobacz zdjęcia z ostatniego dnia festiwalu!

2023-07-31 0:20

Za nami cztery dni przepełnione cyrkowymi i akrobatycznymi pokazami ulicznymi, imponującymi widowiskami, koncertami i dobrym humorem. Tegoroczny Carnaval Sztukmistrzów wraz z Urban Highline Festival przeszły już do historii. Zobaczcie na zdjęciach, co działo się na ulicach Lublina podczas ostatniego dnia wydarzenia!

Tegoroczny Carnaval Sztukmistrzów przeszedł już do historii. Za nami ostatni dzień święta nowego cyrku, które co roku przyciąga na ulice Lublina sztukmistrzów, buskerów oraz kuglarzy prezentujących zapierające dech w piersiach pokazy i spektakle. Carnavalowi towarzyszyła także 15. edycja Urban Highline Festivalu, podczas której nad głowami przechodniów w ścisłym centrum miasta przechadzali się slacklinerzy.

Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie - tłumy podziwiają wyczyny artystów.

Jakich artystów ulicznych można było podziwiać podczas tegorocznego Carnavalu Sztukmistrzów? Na ulicach Lublina codziennie od czwartku do niedzieli (27-30 lipca) tłum widzów obserwował poczynania między innymi takich wykonawców, jak: Duo Patagonia, Capuchini Circo, Mr Mostacho, Flash Gonzalez, A Tope czy Tres de la Nada. W programie znalazł się także premierowy spektakl na taśmach – „Slack Sensation” (Filip Oleksik, Moritz Purer & Zofia Bętkowska). Nie zabrakło również fenomenalnych widowisk, które odbywały się po zmroku na placu Zamkowym i Placu Litewskim. Każdy, kto odwiedził tegoroczny Carnaval, mógł także zrelaksować się na Błoniach pod Zamkiem, gdzie rozłożono festiwalowe miasteczko, w którym dostępne były foodtrucki i inne tematyczne strefy.

Zobacz fotorelację z ostatniego dnia Carnavalu Sztukmistrzów 2023 w Lublinie. Czeka na was potężna dawka zdjęć!