WOJSKO

AMW w Lublinie wyprzedaje wojskowe pojazdy i sprzęt. Co można kupić w najnowszym przetargu? [ZDJĘCIA]

2024-04-23 15:57

Aż 125 pozycji liczy lista sprzętu, który został wystawiony na sprzedaż przez Agencję Mienia Wojskowego. Wśród nich można znaleźć między innymi motoryzacyjne wojskowe klasyki, sprzęt biurowy, a nawet instrumenty muzyczne. Wszystko to będzie do kupienia w Lublinie!

Agencja Mienia Wojskowego w Lublinie ogłosiła najnowszy pisemny przetarg na sprzedaż sprzętu wojskowego. Na liczącej 125 punktów liście znalazło się wiele interesujących przedmiotów. Łączna wartość wystawionego mienia to ponad 480 tys. zł. Zyski, które uda się osiągnąć w wyniku jego sprzedaży trafią do Funduszu Wsparcia Sił Zbrojnych, który kupuje nowoczesny sprzęt dla polskiej armii.

Ćwiczenia Route 604. Wojsko Polskie ćwiczyło scenariusze na wypadek wojny

AMW wyprzedaje wojskowy sprzęt w Lublinie. Co jest w ofercie?

Przeglądając listę wystawionego na sprzedaż sprzętu możemy natrafić m.in. na takie propozycje, jak: drewniane skrzynie, myjka tunelowa, sprzęt biurowy i warsztatowy, wiertarki, żarówki, regały magazynowe, instrumenty muzyczne (flet, sakshorn, tuby) i wiele więcej. Nie brakuje tu również wojskowych klasyków motoryzacyjnych. Dla przykładu, na sprzedaż trafiły: dwa honkery 2324 z wyciągarką (ich cena to minimum 9 i 10 tys. zł), peugeot partner (14,5 tys. zł), opel astra (1,5 tys. zł) oraz kultowe stary 200:

„Dwa w wersji podstawowej, jedna chłodnia oraz jeden bramowiec do przewożenia pojemników wielkogabarytowych. Ceny wywoławcze wahają się od 5,9 tys. do 8,8 tys. zł” – czytamy w komunikacie AMW.

Z kolei najdroższym sprzętem, jaki znalazł się na tej liście jest powietrzny barwnik dymów, którego cena wywoławcza opiewa na 70 tys. zł. Najmniej, bo już za 13 zł można będzie zapłacić za chłodziarkę Polar CP 140.

Otwarcie ofert w najnowszym przetargu zaplanowano na godz. 13 w piątek (26 kwietnia) w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Lublinie przy ul. Łęczyńskiej 1.

„Warunkiem udziału w planowanym przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień terminu przetargu, a także złożenie oferty do 26 kwietnia br. do godziny 11:00. Do proponowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%” – informuje AMW.

Szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie amw.com.pl.

W poniższej galerii możecie podejrzeć część asortymentu wystawionego na sprzedaż przez lubelską AMW: