PRZETARG

Agencja Mienia Wojskowego w Lublinie wyprzedaje sprzęt. Zobacz, co możesz kupić od wojska!

2023-05-23 13:25

Agencja Mienia Wojskowego w Lublinie wyprzedaje sprzęt. W aktualnym przetargu na sprzedaż trafiło łącznie 180 różnorodnych elementów wojskowego wyposażenia, w tym między innymi kultowe pojazdy. Zobaczcie w galerii, co przykładowo można zakupić.

Jak informuje lubelska AMW, łączna wartość wystawionych na sprzedaż pozycji opiewa na 883 tys. zł. Wśród 180 elementów, jakie można zakupić w ramach ogłoszonego przetargu, znajdują się m.in.: motoryzacyjne wojskowe klasyki, takie jak samochody STAR-200 oraz przyczepy transportowe. Co ciekawe, na liście znalazły się również instrumenty muzyczne (np. saksofon, flet, puzon), ale także kilka wiertarek, sprzęty elektroniczne i sportowe oraz wiele innych interesujących przedmiotów.

Zyski ze sprzedaży mienia AMW przekaże na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych, z którego kupowany jest nowoczesny sprzęt dla polskiej armii – podkreśla Emil Ciuk z działu ds. marketingu i PR Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie.

Zostać żołnierzem czy tylko wspiąć się na czołg? Uczestnicy Pikniku Wojskowego w Lublinie mieli wiele możliwości.

Zainteresowani udziałem w przetargu powinni doręczyć lub przesłać swoje oferty do lubelskiego oddziału AMW, znajdującego się przy ul. Łęczyńskiej 1. Mają na to czas do godz. 15 we wtorek (30 maja). Otwarcie ofert zaplanowano natomiast na środę (31 maja) o godz. 13 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie amw.com.pl.

Zobacz w galerii, co można kupić od Agencji Mienia Wojskowego: