Agencja Mienia Wojskowego w Krakowie

i

Autor: Michał Korzeniowski Wielka wyprzedaż w sklepie Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie. Zdjęcia asortymentu z kwietnia 2023 roku.

zakupy

Wielka wyprzedaż w Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie. Zobacz, co możesz kupić

2024-04-19 16:01

Agencja Mienia Wojskowego w Lublinie też poczuła wiosnę i z jej okazji robi jednodniową wyprzedaż. W sklepie AMW rabat nawet do 33 proc.

Miłośnicy i miłośniczki towarów prosto z wojskowych magazynów mogą nastawić się na buszowanie w sobotę 20 kwietnia. Tego dnia w godz. 10-15 w sklepie przy ul. Łęczyńskiej zakupy będą tańsze niż zwykle.

Rabat 33-procentowy obejmie m.in. drewniane skrzynie, które doskonale spiszą się jako donice na kwiaty (od 20 do 30 zł). Jeśli już przy ogródku mowa, do prac w ziemi sprawdzi się zestaw za 60 zł składający się z łopaty saperskiej i rękawic roboczych. Do wzięcia za 20 zł będzie też kanister o pojemności 20 litrów.

Na 26-procentową przecenę możemy liczyć w przypadku menażki, manierki i niezbędnika stalowego (po 50 zł). Za 30 zł będzie można kupić zestaw: komplet szczotek do pielęgnacji obuwia, torba na wyposażenie, szelki do oporządzenia i latarkę kieszonkową sygnalizacyjną.

Jeśli chodzi o wiosnę w szafie, swetry oficerskie wojsk lotniczych i lądowych będą po 80 zł, mundury polowe wz. 93 oraz mundur pracownika ochrony po 120 zł, a mundur polowy letni po 180 zł. Na sezon grillowy AMW poleca talerze ze stali nierdzewnej z Marynarki Wojennej.

Sklep przy ul. Łęczyńskiej 1 standardowo jest czynny we wtorki i czwartki w godz. 12-16. Pieniądze ze sprzedaży zarówno w lubelskim punkcie, jak i wszystkich innych oraz sklepie internetowym, będą przeznaczone na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych, z którego kupowane jest nowoczesne uzbrojenie dla polskiej armii.

Zobacz zdjęcia: Na Święto Wojskowej Służby Zdrowia przykoziołkowały nowe rogacze

Portal Obronny - Minister Kosiniak-Kamysz: Wojsko potrzebuje modernizacji i transformacji