poszukiwania 13-letniego Krzysztofa Pluta

i

Autor: Canva/ fot. Policja

Trwają poszukiwania nastolatka. Policja w Biłgoraju prosi o pomoc w odnalezieniu chłopca

2022-09-05 13:31

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania 13-letniego Krzysztofa Pluta, zamieszkałego w Biłgoraju, który samowolnie oddalił się z placówki opiekuńczej. Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu nastolatka proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju

Trwają poszukiwania nastolatka

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za Krzysztofem Pluta, lat 13, zamieszkałym w Biłgoraju, który samowolnie oddalił się z placówki opiekuńczej znajdującej się na terenie powiatu biłgorajskiego. Nastolatek ostatni raz był widziany 30 sierpnia 2022 r., od tamtej chwili nie skontaktował się, ani nie powrócił do placówki.

Rysopis chłopca: wzrost 165 cm, sylwetka szczupła, włosy blond krótkie, oczy koloru zielonego, uszy małe przylegające, nos średni prostolinijny, uzębienie pełne.

Ubiór: bluza wkładana przez głowę koloru bordowo - szarego, spodnie czarne z kolorowymi wzorami, buty sportowe koloru pomarańczowego.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu Krzysztofa Pluta proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informacje można również przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, także anonimowo.