To największy plac zabaw w tej części Polski! Farma Iluzji zaprasza

i

Autor: Farma Iluzji To największy plac zabaw w tej części Polski! Farma Iluzji zaprasza

Imprezy

To największy plac zabaw w tej części Polski! Farma Iluzji zaprasza na Festiwal Sztuki Iluzji

2024-06-24 22:34

Festiwal Sztuki Iluzji to największe święto sztuki magicznej w Polsce. Podczas tegorocznej, 7. edycji Festiwalu odwiedzający obejrzą spektakularne widowisko na żywo w wykonaniu mistrzów iluzji.

W weekend 6 i 7.07, na Farmie Iluzji zobaczymy takich słynnych iluzjonistów, jak: Łukasza Granta, Wojciecha Rotowskiego, Macieja Pędy i innych. Na gości czekają niezwykłe pokazy pełne elementów pirotechnicznych i efektów specjalnych, które zaskoczą nawet największych fanów sztuki magicznej. Na terenie całego parku goście spotkają grupę utalentowanych mimów oraz wezmą udział w aktywnościach z animatorami - Adeptami Iluzji. Nie zabraknie także zabaw dla dzieci z ukochaną maskotką parku, królikiem Farmusiem, oraz popularnego Piana Party.

Festiwal Sztuki Iluzji

i

Autor: Farma Iluzji Festiwal Sztuki Iluzji
Zajadał się nimi król Kazimierz, do dzisiaj rządzą w Lublinie

Nie byliście jeszcze nigdy na Farmie Iluzji? Znajduje się w Mościskach, w połowie drogi z Lublina do Warszawy. Farma Iluzji to park rozrywki dla całej rodziny. Na ponad 6 hektarach, częściowo leśnego terenu zmieściło się kilkadziesiąt wyjątkowych atrakcji. Na wrażenia mogą liczyć zarówno dzieci, jak i rodzice. Znajdziemy tam bowiem atrakcje zarówno dla kilkuletnich maluchów, jak i dla starszaków. Rodzice też z pewnością się tam nie nudzą. W weekendy planowane są także specjalne atrakcje - taneczne, magiczne, czy chociażby wizyty znanych z książek i animacji - postaci.

Festiwal Sztuki Iluzji odbędzie się 6 oraz 7 lipca na terenie edukacyjnego parku rozrywki Farma Iluzji. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w wydarzeniu na Facebooku.

Zobacz także naszą galerię: