Tajemnicze wózki Auchan, to kupili klienci w Warszawie

i

Autor: jo/ eska.pl

handel

Tajemniczy Wózek z Auchan w Lublinie! Sprawdź, o co chodzi w tej akcji!

2024-06-18 19:10

Auchan Polska rusza z trzecią już edycją entuzjastycznie przyjętej przez klientów akcji Tajemniczy Wózek. Aż 7000 koszyków niespodzianek ponownie będzie czekać na klientów we wszystkich 70 hipermarketach sieci w całej Polsce już w najbliższy czwartek, 20 czerwca.

Tajemniczy wózek w Lublinie

Tegoroczna akcja „Tajemniczych Wózek” Auchan odbędzie się także w Lublinie. Wśród 70 hipermarketów znalazły się dwa z Lublina, czyli sklepy przy ul. Witolda Chodźki 14 i al. Witosa 32 a. To właśnie tam będzie można zakupić „Tajemniczy wózek”.

Tajemnicze wózki w Auchan! Klienci kupują „kota w worku”. Co jest w środku?

„Tajemniczy wózek” Auchan. O co chodzi?

To już trzecia akcja Tajemniczy wózek. W niektórych ze sklepów wszystkie wózki niespodzianki sprzedały się nawet w 20 minut, a średnio dla wszystkich 70 hipermarketów ten czas wyniósł zaledwie 45 minut! 

- Tym razem zdecydowaliśmy się nie tylko wrócić z akcją, ale także zaoferować klientom znacznie więcej - szerszy wybór produktów, propozycję wózków tematycznych, a także zwiększoną nawet do 1500 zł wartość niektórych z nich. Ponownie wartość rabatu na kupowane produkty wyniesie minimum 66%. Liczymy, że u progu lata w czasie przedwakacyjnych zakupów nasza akcja spotka się ponownie z dużym zainteresowaniem – mówi Frédéric Valet, dyrektor Marketingu w Auchan Polska.

W ogólnopolskiej akcji Auchan, 20 czerwca, o godzinie 16:00, w centralnej alei każdego z 70 hipermarketów sieci zostaną umieszczone Tajemnicze wózki. Tym razem klienci będą mieli do wyboru dwa rodzaje produktów.

Część z nich będzie wypełniona różnorodnymi produktami przemysłowymi, takimi jak małe AGD, dekoracje i tekstylia domowe, artykuły ogrodnicze, zabawki, sprzęt sportowy, produkty do majsterkowania, a także kosmetyki i artykuły drogeryjne.

Drugi typ stanowić będą wózki tematyczne, w których znajdą się produkty z jednej kategorii, np.  Ogród, Zabawki, Grill, Auto, Majsterkowanie, Gotowanie.

Zawartość wózków jest niespodzianką dla klientów, a ich wartość wynosi odpowiednio 300 zł, 400 zł, 500 zł, a nawet 1500 zł.

 

Ogromne kolejki, puste półki i kartki. Pamiętasz zakupy w czasach PRL?

Pytanie 1 z 12
1. W czasach PRL-u w Polsce funkcjonował kartkowy system racjonowania żywności. W którym roku został zniesiony?

Zobacz także: Lubelscy celnicy udaremnili przemyt ponad 200 numizmatów