GALERIA

Słoneczny pierwszy dzień wiosny w Parku Ludowym w Lublinie. Na krzewach zielenią się pierwsze listki! Zobacz zdjęcia

2024-03-21 15:15

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w tym roku przywitał nas w Lublinie słońcem, a na termometrach zobaczyliśmy kilkanaście stopni „na plusie”. Piękna pogoda sprzyja spacerom, dlatego tym razem zawitaliśmy do Parku Ludowego, by to tam poszukać oznak nowej pory roku. Sprawdźcie w galerii, czy nam się to udało!

Park Ludowy jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc rekreacji na terenie Lublina. Położony obok Targów Lublin szczególnie w dni wolne od pracy bywa licznie odwiedzany przez lublinian. Korzystając z pięknej pogody, jaką tym razem powitał nas pierwszy dzień wiosny, wybraliśmy się na spacer w poszukiwaniu oznak nowej pory roku. Jak się okazuje, w Parku Ludowym ich nie brakuje!

W drogę. Bartosz Kańtoch z kamerą Radia ESKA odkrywa moc atrakcji w Lublinie

Podczas wędrówki alejkami tego lubelskiego parku natrafiliśmy między innymi na zieleniącą się trawę, kwitnące stokrotki oraz liczne pąki, jakie dało się już zauważyć zarówno na krzewach, jak i niektórych drzewach. Wszystko więc wskazuje na to, że wiosna zamierza się u nas rozgościć na dobre! Zobaczcie zdjęcia!