DUŻO ZDJĘĆ

Playboys i Defis rozgrzali publiczność na Bronowicach! Tak się bawił Lublin w piątkowy wieczór [ZDJĘCIA]

2024-05-24 23:37

Za nami VII Wojewódzka Gala dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Niepełnosprawnościami. To pierwsza z imprez, jakie wpisują się w świętowanie jubileuszu 25-lecia Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina – Bronowice. W jej ramach do stolicy Lubelszczyzny przyjechały gwiazdy disco polo: Playboys i Defis. Zobaczcie zdjęcia!

Piątkowe wydarzenie odbyło się  na boisku przy Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Pogodnej w Lublinie. Rozpoczęło się ono już w południe od występów uczniów kilku lubelskich szkół. Tuż po nich odbyła się część oficjalna: były przemówienia i okolicznościowe odznaczenia. Następnie na scenie zaprezentowali się związani z Lublinem młodzi artyści, których talent mogliśmy podziwiać w programach telewizyjnych, zaś najmłodsi mogli śmiało korzystać ze strefy zabaw, w tym dmuchańców. Z kolei gwiazdami wieczoru były zespoły prezentujące muzykę disco polo, czyli Playboys i Defis, które porwały publiczność do tańca!

„Polonez dla Lublina”. W centrum miasta zatańczyło ponad 400 par!

Wstęp na VII Wojewódzką Galę dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Niepełnosprawnościami na lubelskich Bronowicach był wolny!

Zobaczcie na zdjęciach, jak bawiła się publiczność podczas koncertów w dzielnicy Bronowice w Lublinie 24 maja!