Drift Moto Session

i

Autor: unsplash.com zdjęcie ilustracyjne

Moto Session w Lublinie. Przed nami weekend z motoryzacją!

2022-09-27 14:04

To będzie gratka dla fanów motoryzacji! W Targach Lublin rozbrzmi prawdziwy ryk silników i pisk opon. Przed nami Moto Session!

1 i 2 października przy ul. Dworcowej w Lublinie odbędzie się wielkie motoryzacyjne święto. Podczas Moto Session będzie można podziwiać m.in. luksusowe auta oraz klasyki światowej motoryzacji, a także bolidy Formuły 1. Nie zabraknie również spotkań z motoryzacyjnymi gwiazdami internetu - specjalnymi gośćmi wydarzenia będą: Adam Strzelecki i Sebastian „Kickster” Kraszewski.

Widowiskowe pokazy

Osoby, które w najbliższy weekend pojawią się w Targach Lublin mają szansę, by zobaczyć najbardziej widowiskowy element imprezy. Podczas ekstremalnych pokazów nie zabraknie m.in. samochodowych i motocyklowych driftów.

„W świat niecodziennej jazdy samochodem widzów zabierze ekipa Zala Drift i Mtuning. Chłopaki będą wprowadzać pojazdy w kontrolowane poślizgi, by po chwili równie efektownie wyprowadzić je na prostą. O tej dyscyplinie mówi się, że to „jazda figurowa samochodem”. Największą atrakcją dosłownie i w przenośni będzie Drift Truck prowadzony przez Grzegorza Mądrego (Madrex). Czymś zupełnie świeżym będzie również pokaz możliwości pojazdu używanego w motorsporcie zwanego crosscarem, za którego kierownicą zasiądzie Maciek Laskowski. Kaskaderskie wyczyny na motocyklu i popisową jazdę na jednym kole zaprezentuje niezawodna ekipa chłopaków z Level Hard” – zachęcają organizatorzy.

Wyjątkowe pojazdy

W trakcie Moto Session kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje nietuzinkowe samochody i motocykle. Miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać zabytkowe i luksusowe auta. Wśród nich pojawią się takie okazy, jak: Ford Mustang Bullitt, BMW M4 Competition, Ferrari California i Porsche 911 GT3, a także bolidy Formuły 1. Podczas wydarzenia w Strefie Lifestyle będzie można zobaczyć ponadto projekty wykonane przez ekipę Level Hard.

„Chłopaki w swoim składzie mają kilkadziesiąt różnych pojazdów takich jak motocykle do stuntu, driftu, tor, supermoto, enduro oraz ciekawe projekty aut jak Dodge Challenger 6.4 scatpack, czy BMW m2 w niepowtarzalnej okleinie ratstyle, do tego znajdziecie tu również sprzęty do uprawiania offroadu typu Ford Ranger Raptor czy CanAm Maverick” – czytamy w opisie wydarzenia.

Dostępny będzie także symulator jazdy na jednym kole.

Auta na błysk!

Podczas Moto Session wyróżniona zostanie też Strefa Detailerska, w której będzie można zapoznać się z ofertą producentów materiałów detailingowych oraz, w trakcie specjalnych pokazów, podejrzeć pracę profesjonalistów z tego zakresu, a także car audio & tunningu.

„Moje Moto Session”

Organizatorzy nadchodzącej edycji Moto Session zachęcają wszystkich fanów motoryzacji do zaprezentowania własnych „garażowych perełek”. Każdy, kto posiada nietuzinkowe auto lub motocykl będzie mógł pokazać je szerszej publiczności. Wystarczy wysłać mailowe zgłoszenie na adres: zgloszenia@motosession.pl wraz z opisem pojazdu i jego trzema zdjęciami. W programie przewidziano konkursy z nagrodami.

Moto Session w Targach Lublin odbędzie się już w najbliższą sobotę w godz. 12-20 i w niedzielę w godz. 10-18. Bilety w przedsprzedaży można kupić na stronie tobilet.pl.