Znaleziona broń

i

Autor: Policja Lubelska Znaleziona broń

Lubelskie: Zatrzymano mężczyznę, który ukradł broń myśliwemu

2021-11-25 14:13

Chełmscy kryminalni zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który w październiku okradł z broni myśliwego, który był na polowaniu. Podczas aresztowania i przeszukiwania mieszkania winnego kradzieży mężczyzny mundurowi znaleźli jeszcze kilka nielegalnych rzeczy, za których posiadanie odpowie zatrzymany złodziej.

Ukradł broń myśliwemu

Jak donosi lokalna policja do kradzieży doszło w październiku tego roku. Do chełmskiej komendy zgłosił się 26-letni mężczyzna, który poinformował, że w trakcie polowania, w którym uczestniczył ktoś włamał się do wnętrza jego samochodu i ukradł z niego broń myśliwską typu sztucer wraz z amunicją. Początkowo myśliwy sam próbował szukać sprawcy. Niestety pomimo całonocnego poszukiwania, nie udało mu się namierzyć złodzieja. Policjanci, którzy zajęli się sprawą skradzionej broni na podstawie własnych ustaleń i zebranych informacji wczoraj zatrzymali 31-letniego mężczyznę.

W domu podejrzanego znaleźli skradzioną broń myśliwską wraz z amunicją. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli także znaczne ilości środków odurzających w postaci suszu roślinnego wraz z młynkiem służącym do jego rozdrabniania. Zatrzymany mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież, posiadanie broni wraz z amunicją bez wymaganego pozwolenia oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Dzisiaj 31-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty za popełnione przestępstwa.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 25.11 (Goście: Bartosz Arłukowicz - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Krzysztof Bosak