Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Lubelskie: SZOK Próbowała odebrać syna ze szkoły, miała 3 promile!

2022-01-11 15:01

Opiekunowie ze szkoły w Lubartowie byli zaskoczeni stanem, w jakim przyszła matka jednego z uczniów, by go odebrać swoje dziecko ze szkoły. Stan kobiety wyraźnie wskazywał na to, że znajduje się ona pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była pijana. Co zasądzono w sprawie nietrzeźwej matki, przeczytacie w artykule.

Nietrzeźwa matka przyszła odebrać dziecko ze szkoły

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16:00 w Lubartowie. Do lubartowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie przekazane za pośrednictwem Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Kobieta, która przyszła do szkoły podstawowej odebrać po lekcjach swojego 10-letniego syna zachowywała się jak by była pod wpływem alkoholu. Zdarzenie to zauważył świadek, który zadzwonił na numer alarmowy. Skierowani na miejsce policjanci zastali na miejscu 37-letnią mieszkankę gm. Serniki.

Kobieta w stanie wskazującym na spożycie alkoholu odbierała ze szkoły 10-letniego syna. Mundurowi poddali ją badaniu na zawartość alkomatem. Okazało się, że miała ona w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Policjanci przekazali chłopca pod opiekę krewnego. Sprawą nieodpowiedzialnej matki zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich w Lubartowie, do którego wpłynęło zawiadomienie o tym zdarzeniu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!