ulica Inflacji Morawieckiego

i

Autor: Google Maps

Internauci „docenili” rząd. W tym mieście znajdziecie ulicę Inflacji Morawieckiego!

2022-01-19 11:03

Polakom nigdy nie brakowało poczucia humoru nawet w trudnych czasach. Szalejąca obecnie inflacja, która jest najwyższa od 20 lat doczekała się swojej ulicy. Wystarczy na popularnej internetowej mapie wpisać „Inflacji Morawieckiego” i oto jest. W którym mieście znajdziecie tę ulicę oraz obok, jakich ulic jest, zapraszamy do artykułu.

Gdzie jest ulica Inflacji Morawieckiego?

Ulica Inflacji Morawieckiego znajduje się w Lublinie zaraz obok ulicy Fantastycznej i Alei Marzeń. Jest to niewielka uliczka odchodzącą od ul. Fantastycznej, która prowadzi do parkingu dla mieszkańców. Jak podaje portal Lublin112.pl miejscy urzędnicy z Lublina zapewniają, że ze strony Urzędu Miasta nie wyszła żadna inicjatywa w tej sprawie. Według podanych informacji ostatni raz radni zajmowali się nadawaniem nazw ulic w Lublinie na początku listopada, jednak dotyczyło to ulicy Morelowej. Kto więc nadał niewielkiej uliczce taką nazwę? Mapy Google, są jedną z najpopularniejszych map na świecie. Na mapach użytkownicy mogą dodawać punkty i nazwy miejsc, które później są weryfikowane, pojawiają się też błędy. Najprawdopodobniej ktoś nadał tej ulicy taką właśnie nazwę dla żartu. Zalogowani użytkownicy mają bowiem możliwość dokonywania zmian w nazwach ulic, czy też właśnie nadawania nazw tym, które ich nie posiadają. Oficjalnie Google sprawdza takie zgłoszenia, jednak, jak widać, nie zawsze jest to skuteczne. Może ta ulica powinna już zostać pod tą nazwą? Jak sądzicie?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!