FESTIWALE

Inne Brzmienia 2023 w Lublinie otworzył koncert zespołu Kisu Min. Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia festiwalu!

2023-07-07 9:04

Na ten moment czekali miłośnicy dobrej muzyki! W czwartek w Lublinie rozpoczął się Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia. Impreza potrwa do niedzieli, a każdego dnia na uczestników czekać będzie po pięć koncertów. Zobaczcie naszą fotorelację z pierwszego dnia festiwalu!

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia będzie rozbrzmiewać na Błoniach pod Zamkiem w Lublinie od 6 do 9 lipca, a wstęp na wydarzenie jest wolny. Każdy z czterech dni imprezy to okazja do poznania nowych wykonawców, którzy odnajdują się w szeroko pojętej muzyce alternatywnej. Pierwszego dnia festiwalu na scenie prezentują się następujący artyści:

  • Kisu Min (godz. 18),
  • Szorstkie (godz. 19:15),
  • Atol Atol Atol (godz. 20:30),
  • Lucy Kruger&The Lost Boys (godz. 22),
  • Bedless Bones (godz. 23:30).

Warto jednak pamiętać, że Inne Brzmienia to nie tylko koncerty! Program festiwalu obejmuje także między innymi wystawy, inspirujące spotkania i dyskusje, pokazy filmowe oraz premiery książek. W pobliżu sceny na Błoniach skorzystać także można ze strefy food trucków, a najmłodsi uczestnicy festiwalu mogą wziąć udział w cyklu „Małe Inne Brzmienia”, w którym czeka na nich wiele atrakcji.

Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia Innych Brzmień 2023! 

Szczegółowy program na kolejne dni festiwalu Inne Brzmienia 2023 znajdziecie na stronie innebrzmienia.eu/line-up-2023.