serial Niania

i

Autor: AKPA

QUIZ

Quiz: Kogo grała Agnieszka Dygant w „Niani” Frani? Spróbuj dopasować aktorów do ról w tym serialu!

2024-04-02 15:31

„Niania” to serial komediowy, który do dziś uwielbia wielu widzów. Energiczna Frania Maj, która zostaje zatrudniona jako opiekunka do dzieci w domu Skalskich, zyskała wielu fanów! Czy pamiętacie, jacy aktorzy wcielali się w poszczególne role w tym serialu? Spróbujcie dopasować ich nazwiska do odgrywanych bohaterów!

„Niania” była emitowana w latach 2005-2009 na antenie TVN i gromadziła przed telewizorami miliony telewidzów. To komediowy serial, który jest oparty na amerykańskim pierwowzorze zatytułowanym „The Nanny”. Produkcja opowiadała o losach 30-letniej Frani Maj, która po utracie pracy w salonie sukien ślubnych u swojego niedoszłego narzeczonego, została nianią trójki dzieci w domu bogatego producenta telewizyjnego, Maksymiliana Skalskiego. Ten po śmierci swojej żony coraz bardziej poświęcał się sprawom zawodowym. Pomiędzy głównymi bohaterami zaczyna rodzić się uczucie, ale na przeszkodzie zawsze staje im różny status społeczny i różnice w poglądach.

Nie żyje gwiazda seriali "Niania", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość" i wielu innych

Quiz: dopasuj aktorów do ról w „Niani”

Jeśli byliście fanami niani Frani, to z pewnością ten quiz będzie dla was błahostką. Przed wami 10 pytań i proste zadanie, czyli dopasowanie nazwisk aktorów grających w tej produkcji do ich serialowych bohaterów. Uda wam się zdobyć 10/10? Sprawdźmy!

Pamiętasz „Nianię” Franię? Spróbuj dopasować aktorów do ról w tym serialu!

Pytanie 1 z 10
Franię Maj zagrała:

Zobacz także: Tu warto zapisać dziecko! To najlepsze szkoły podstawowe w Lublinie! [TOP 10]