Zmarła komornik osierociła dwóch synów. Jej siostra uruchomiła zbiórkę na jednego z nich

i

Autor: unsplash.com/Facebook

Zmarła komornik osierociła dwóch synów. Jej siostra uruchomiła zbiórkę na jednego z nich

2022-11-24 15:07

- Niespodziewana tragedia spadła na naszą rodzinę – pisze Marzena Kolendo, siostra zmarłej Ewy Kochańskiej. Komorniczka została brutalnie zamordowana w swoim biurze przez uzbrojonego napastnika. Kobieta osierociła dwóch synów: 25-letniego Macieja i 17-letniego Aleksandra.

To tej strasznej napaści doszło 18 listopada. Uzbrojony napastnik wszedł do jednego z czterech kancelarii komorniczych w Łukowie, bez powodu rzucił się na komorniczkę i zadał jej 40 ciosów. 44-latka pomimo udzielonej jej pomocy, zmarła w szpitalu. Nożownik, Karol M. usłyszał już zarzut zabójstwa. Pogrzeb tragicznie zmarłej Ewy Kochańskiej odbył się 24 listopada.

Jej siostra postanowiła uruchomić zbiórkę dla dzieci, które osierociła.

- Olek jest niepełnosprawny. Urodził się z małogłowiem. Nie mówi, zatrzymał się na rozwoju 3-letniego dziecka. Do końca życia wymaga opieki i troski. Jarek, mąż Ewy 3 lata temu przeszedł udar. Ma 1 stopień niepełnosprawności. Ewa dźwigała wszystko na swoich barkach, nigdy nie prosiła o pomoc. To była najsilniejsza kobieta, jaką znałam – pisze pani Marzena.

- Największą troską Ewy zawsze była przyszłość synów, szczególnie Olka. Bała się, jak to będzie, jak jej już zabraknie lub nie będzie miała siły się nim zajmować. Dzisiaj już jej nie ma z nami, a ja chciałabym, aby jej największa troska zniknęła – dodaje.

Link do zbiórki znajdziecie tutaj.