TRUDNY quiz o markach aut. Tylko miłośnicy motoryzacji zdobędą komplet!

i

Autor: unsplash.com Zdjęcie ilustracyjne

QUIZ

TRUDNY quiz o markach aut. Tylko miłośnicy motoryzacji zdobędą komplet!

2023-12-08 14:01

Widok samochodów towarzyszy nam każdego dnia. Kiedyś to był towar trudny do zdobycia, a teraz każde domostwo ma przynajmniej jedno auto. Od wynalezienia pierwszego samochodu pojawił się ogrom marek, które oferują „marzenie na czterech kółkach”. Jesteś fanem motoryzacji? To ten quiz ci się naprawdę spodoba!

Za konstruktora pierwszego samochodu uznaje się Carla Benza. To właśnie on w 1885 roku zbudował pierwszy pojazd trójkołowy z jednocylindrowym czterosuwowym silnikiem benzynowym Gottlieba Daimlera. Od tego czasu naprawdę wiele się zmieniło! Powstało wiele różnych modeli aut, ale także i mnóstwo marek, które zajmują się ich dystrybucją.

Takimi samochodami jeżdżą polscy siatkarze

Obecnie świat motoryzacji bardzo się rozwinął i pojawiło się wiele firm, które proponują swoje najlepsze produkty. Do widoku aut na ulicach już zdecydowanie jesteś przyzwyczajeni. Nie wzbudzają w nas już takich emocji, jak w naszych dziadkach czy pradziadkach. Jednak trzeba zauważyć, że fanów i tam samym, znawców motoryzacji ciągle przybywa! Znasz się dobrze na markach samochodów? Potrafisz rozpoznać firmę auta po samym logo? To trafiłeś w dobre miejsce, bo ten quiz motoryzacyjny jest stworzony specjalnie dla ciebie!

Sprawdź się w poniższym quizie!

Trudny quiz z markami samochodów

Pytanie 1 z 10
Co to za marka samochodu?
TRUDNY quiz o markach aut

Zobacz także: MotoMikołaje 2023 w Lublinie. Śnieżyca im niestraszna!