Ślub, para młoda

i

Autor: unsplash.com zdjęcie ilustracyjne

QUIZ

Te hity rozkręcą każde wesele! Jak dobrze znasz weselne przeboje? Sprawdź to w quizie!

2024-06-18 8:05

Bez jakiego przeboju nie wyobrażacie sobie wesela? Są takie utwory, których dźwięki wręcz gwarantują parkiet wypełniony tańczącymi parami! W tym quizie chcemy sprawdzić, czy orientujecie się w najpopularniejszych weselnych hitach z ostatnich kilku lat!

Wesela to imprezy, podczas których świętuje się miłość zakochanej pary, a dokładniej ich decyzję o tym, że chcą być razem na dobre i złe. Dzień ślubu, a tuż po nim zabawa do białego rana, to momenty, które zapadają w pamięć wielu osób jako „najpiękniejszy dzień” ich życia. A żeby weselna impreza się udała, potrzebna jest dobra, taneczna muzyka! W tym quizie chcemy sprawdzić, jak dobrze znacie największe weselne przeboje, które od kilku lat zapełniają parkiety!

Jeśli uwielbiacie się bawić na weselach, to powinniście znać teksty największych weselnych przebojów na pamięć! Czy faktycznie tak jest? Teraz to sprawdzimy! W poniższym quizie czeka na was 10 pytań, w których zweryfikujecie swoją wiedzę na temat weselnych hitów z ostatnich lat! Sprawdźcie, czy zdobędziecie komplet punktów!

Mama Macieja Musiała już po ślubie. Pokazała obrączki!

Jak dobrze znasz weselne przeboje? Bez tych hitów nie ma udanej imprezy!

Pytanie 1 z 10
Dokończ poprawnie wers utworu Sławomira „Weselny pyton”: „Piękna jesteś w tym welonie, ale…

Zobacz także: Targi ślubne Ona&On 2023 w Lublinie