Alternatywy 4, Stanisław Anioł (Roman Wilhelmi)

i

Autor: YouTube Alternatywy 4, Stanisław Anioł (Roman Wilhelmi)

QUIZ

Kto grał w „Alternatywach 4”? Pamiętasz, jacy aktorzy wystąpili w tym serialu z czasów PRL-u? Rozwiąż quiz

2024-05-27 8:13

Jednym z kultowych polskich seriali, które powstały za czasów PRL-u, są „Alternatywy 4”. Czy kojarzycie z imienia i nazwiska aktorki i aktorów, którzy wcielili się w poszczególne postaci z tej produkcji? Sprawdzimy to w tym quizie!

„Alternatywy 4” to polska komedia obyczajowa z lat 80. XX wieku, wyreżyserowana przez Stanisława Bareję. Łącznie powstało 9 odcinków serialu, który opowiada o życiu mieszkańców nowo wybudowanego bloku w Warszawie, którzy pochodzą z różnych grup społecznych. Co ciekawe, ze względu na cenzurę, pierwszy odcinek oficjalnie wyemitowano dopiero po trzech latach od zakończenia produkcji. Dziś „Alternatywy 4” cieszą się mianem jednego z najbardziej kultowych polskich seriali. Czy pamiętacie, kto zagrał Stanisława Anioła? W tym quizie przekonacie się, czy potraficie poprawnie dopasować aktorów do ich ról w „Alternatywach 4”. Do zdobycia jest 15 punktów. Powodzenia!

Sławomir Koper - Alternatywy 4

Kto grał w „Alternatywach 4”? Pamiętasz, jacy aktorzy wystąpili w tym serialu?

Pytanie 1 z 15
Kto grał Stanisława Anioła?

Zobacz także: Lubelskie Motocyklove Powitanie Sezonu. Motocykliści tłumnie zebrali się przed Areną Lublin. Mamy zdjęcia!