M jak miłość odc. 1789. Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość odc. 1789. Kinga (Katarzyna Cichopek)

QUIZ

Kojarzysz aktorów z „M jak miłość”? W tym quizie musisz dopasować ich do ról!

2024-05-27 8:10

„M jak miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych. Losy rodziny Mostowiaków i ich znajomych już od ponad 20 lat śledzą telewidzowie w całym kraju. Wydaje wam się, że dobrze znacie tych bohaterów? W tym quizie sprawdzimy, czy potraficie poprawnie dopasować aktora do granej przez niego roli w tej telenoweli!

„M jak miłość” – co to za serial?

„M jak miłość” to polski serial, który po raz pierwszy pojawił się na ekranach telewizorów w 2000 roku i emitowany jest do dziś na antenie TVP 2. Twórcami tej telenoweli obyczajowej jest dwójka scenarzystów: Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka. „M jak miłość” opowiada o losach kilkupokoleniowej rodziny Mostowiaków oraz ich znajomych i jednocześnie jest jednym z trzech najdłużej produkowanych polskich seriali (obok „Klanu” i „Na dobre i na złe”).

M jak miłość. Miłosne igraszki Katarzyny Cichopek z mężem w Bałtyku!

Quiz: dopasuj aktora do roli w „M jak miłość”!

W obsadzie „M jak miłość” przez lata gościły i nadal goszczą znane nazwiska. Niektórzy aktorzy i aktorki, mimo odejścia z serialu, wielu telewidzom kojarzą się głównie z ról w właśnie w tej telenoweli. Jeśli jesteście fanami tej produkcji, to koniecznie zmierzcie się z poniższym quizem. Waszym zadaniem będzie dopasowanie nazwiska aktorów do ich serialowych postaci. Przekonajcie się, jak dobrze znacie bohaterów „M jak miłość”!

Dopasuj aktora do roli w „M jak miłość”! Wiesz kogo grała Katarzyna Cichopek, a kogo bracia Mroczek?

Pytanie 1 z 12
Małgorzata Kożuchowska w serialu „M jak miłość” grała postać:

Zobacz także: Zakochanych tu nie brakuje! Takie kłódki wiszą na mostku miłości w Lublinie. Koniecznie zobaczcie!

Listen on Spreaker.