euro 2024

Euro 2024. Gdzie znaleźć Strefę Kibica w Lublinie? Sprawdź [LISTA]

2024-06-21 14:00

Już w najbliższy weekend ruszają Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. W związku z tym Miasto zaprasza mieszkanki i mieszkańców Lublina do wspólnego oglądania meczów rozgrywanych podczas tego wielkiego piłkarskiego święta. Strefa Kibica zostanie uruchomiona w piątek (14 czerwca) na terenie kompleksu „Playa Marina” nad Zalewem Zemborzyckim.

– Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Lublina do oglądania meczów EURO 2024 w zorganizowanej przez Miasto Strefie Kibica. To doskonała okazja, by poczuć się uczestnikami tego wielkiego wydarzenia sportowego i razem przeżywać niezapomniane, piłkarskie emocje – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępczyni Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Strefa Kibica Euro 2024 będzie funkcjonowała od 14 czerwca do 17 lipca na terenie „Playa Marina” przy ul. Krężnickiej 6. Wyposażona będzie w ekran o wymiarach 7x4 m, 900 miejsc siedzących, a w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych komfort oglądającym zapewni zadaszenie.

Koszyk kibica wart fortunę! Super Express z wizytą w markecie przed meczem Wyspy Owcze - Polska

Kibice spotkają się, by obejrzeć wszystkie mecze z udziałem reprezentacji Polski. Pierwsza taka okazja nadarzy się już w najbliższą niedzielę (16 czerwca), gdy polska kadra zmierzy się z Holandią. Kolejne spotkania z udziałem naszej reprezentacji zobaczymy 21 i 25 czerwca.

Mieszkanki i mieszkańcy Lublina będą mieli okazję obejrzeć także wybrane mecze grupowe pozostałych drużyn oraz wszystkie spotkania fazy pucharowej turnieju.

Wstęp do Strefy Kibica jest bezpłatny.

Gdzie znajdziesz Strefę Kibica w woj. lubelskim? Mamy listę!

W wielu miejscach w woj. lubelskim można znaleźć Strefę Kibica! To właśnie tutaj fani piłki nożnej będą mogli wspólnie przeżywać sportowe emocje podczas Euro 2024.

Oto lista dostępnych miejsc:

  • Focus Hotel Premium Conference &SPA – Jastków, Panieńszczyzna 15P             
  • Focus Hotel Premium Lublin – Lublin, Podzamcze 1  
  • Hotel Campanile Lublin*** - Lublin, Lubomelska 14-16         
  • Parafia pw. Świętego Brata w Lublinie – Lublin, Willowa 15    
  • Perła Sport Pub -  Lublin, ul. Stadionowa 1     
  • Piwiarnia Warka- Biała Podlaska, Plac Wolności 11   
  • Sektor Sport Pub - Łęczna, Szkolna 8a/6         
  • Stadion Miejski w Świdniku – Świdnik, Sportowa 2     
  • Teren przy budynku GOK, ul. Różana 10- Niemce, 21-025 Niemce    

Zobacz także: Tak świętowali piłkarze Motoru Lublin awans do ekstraklasy. Wierni kibice nie zawiedli