Efekty poprzednich warsztatów Lubelskiej Grupy Badawczej

i

Autor: Lubelska Grupa Badawcza Efekty poprzednich warsztatów Lubelskiej Grupy Badawczej

Co zrobić, żeby lublinianie częściej ze sobą rozmawiali? [AUDIO]

2020-09-24 15:42

Jak sprawić, by Lublin był miastem jeszcze bardziej przyjaznym do życia? Co zrobić, żeby ludzie częściej ze sobą rozmawiali i spotykali się poza własnymi domami? Odpowiedzi na te pytania postara się znaleźć Lubelska Grupa Badawcza.

Urząd Miasta i Lubelska Grupa Badawcza zapraszają na "Warsztaty przyszłości". Można wybrać jeden z dwóch tematów:

  • Jak dobrze planować przestrzeń miasta?
  • Co zrobić, aby w Lublinie panowały dobre relacje międzyludzkie?

Podczas wspólnych rozmów, mieszkańcy Lublina stworzą propozycje rozwiązań, które przetestują pomiędzy grupami. Nad warsztatami czuwać będą specjaliści. Zajęcia poprowadzą:Katarzyna TrochimiakBadaczka, która uwielbia rozmowy z ciekawymi ludźmi i poznanie oraz docieranie do tego, co dla nich ważne. Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim i szkoły Consumer Intelligence PTBRiO.Izabela WilkPrzedstawicielka pokolenia Z, które zawsze wnosi świeże spojrzenie i nową perspektywę w działania. Absolwentka Politechniki Lubelskiej i wieloletnia wolontariuszka Festiwalu Teatralnego “Kalejdoskop” w Gardzienicach.Piotr WojciechowskiSzybko przechodzi od mówienia do działania. Zaraża entuzjazmem i wiarą, że się da. Absolwent Psychologii w Zarządzaniu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET, service designer, założyciel i szef FUZERS.Krzysztof OżógWulkan energii, który zaraża entuzjazmem i jest niewyczerpanym źródłem pomysłów i inspiracji do zmian i usprawnień. Service Designer Lead w FUZERS.

Warsztaty przyszłości są elementem projektu pn. „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030”. Materiały i pomysły wypracowane podczas warsztatu zostaną przekazane do dalszych etapów projektu i mogą być inspiracją do tworzenia strategii Lublina na kolejne lata.

Organizatorzy zapewniają przerwy kawowe i obiad, sale warsztatowe w pełni dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową, płyn dezynfekujący i warunki dostosowane do aktualnych wymogów sanitarnych oraz możliwość spotkania się i pracy na żywo w świetnym gronie. W zamian od uczestników wymagają jedynie pracy w atmosferze szacunku i pozytywnego nastawienia.

Termin warsztatów: 3 października., w godzinach od 9:00 – 17:00Na zgłoszenia organizatozy czekają do 29 września włącznie. Szczegóły na fanpage'u Lubelskiej Grupy Badawczej.

Agnieszka Duda-Jastrzębska z Lubelskiej Grupy Badawczej o Warsztatach Przyszłości: