GALERIA

Tak się bawią Bronowice! Milano, Defis, Miły Pan oraz Piękni i Młodzi porwali lublinian do zabawy. Mamy zdjęcia!

2023-09-08 23:15

To był taneczny wieczór na Bronowicach! Podczas tegorocznych Lubelskich Bronowickich Kulturaliów połączonych z VI Ogólnopolskim Lubelskim Jarmarkiem Bronowickim w dzielnicy królowało disco polo. Na scenie zaprezentowali się: zespół Milano, Defis, Miły Pan oraz Piękni i Młodzi, którzy porwali do zabawy tłumnie zebraną publiczność. Zobaczcie zdjęcia!

Lubelskie Bronowickie Kulturalia odbyły się 9 września na terenie boiska przy Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Pogodnej w Lublinie. Część oficjalna rozpoczęła się od wręczenia odznaczeń i medali dla osób najbardziej zasłużonych dla dzielnicy, miasta i województwa. Nie zabrakło również okolicznościowych przemówień. Na terenie wydarzenia dostępne były również stoiska wystawców i partnerów wydarzenia, a najmłodsi uczestnicy mogli skorzystać z zabawy na dmuchańcach.

Jarmark w Lublinie, czyli tradycja łączy się z nowoczesnością

Disco polo rozgrzało bronowicką publiczność!

Muzyczna część Lubelskich Bronowickich Kulturaliów została zdominowana przez disco polo. Na scenie można było zobaczyć i posłuchać kolejno: zespołu Milano, Defisa i Miłego Pana, zaś gwiazdą imprezy byli Piękni i Młodzi. Taneczne rytmy zgromadziły pod sceną tłum lublinian, którzy chętnie bawili się w rytm muzyki. Wstęp na wydarzenie był darmowy!

Lubelskie Bronowickie Kulturalia 2023 przeszły do historii. Zobacz zdjęcia!

Zachęcamy was do obejrzenia fotorelacji z całego wydarzenia! A jeśli byliście w piątek na Lubelskich Bronowickich Kulturaliach to sprawdźcie, czy znajdziecie się na naszych zdjęciach!