Żużel w Lublinie! Znów słuchać ryk silników, sportowcy już ćwiczą! [ZDJĘCIA]

Żużel w Lublinie! Znów słuchać ryk silników 10 Żużel w Lublinie! Znów słuchać ryk silników, sportowcy już ćwiczą! [ZDJĘCIA]
Żużel w Lublinie! Znów słuchać ryk silników / Speed Car Motor Lublin
Ilustracja do artykułu: Żużel w Lublinie! Znów słuchać ryk silników, sportowcy już ćwiczą! [ZDJĘCIA]

Trenują przed startem ligi, teraz lubelscy żużlowcy na swoje ćwiczenia na torze także mieszkańców Lublina! Zobaczcie jak oni jeżdżą!

Tor przy Al. Zygmuntowskich przeszedł już test, dzięki pomyślnemu wynikowi piątkowy trening mogli oglądać wszyscy pasjonaci lubelskiego żużla.

Karnety na mecze

Już czekają bilety na mecze żużlowe Speed Car Motor Lublin.

Sezon zasadniczy: 108 zł

Dodatkowo:
* posiadacz bezpłatnie może obejrzeć finał Srebrnego Kasku i eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywane na Stadionie Miejskim w Lublinie.
* posiadacze karnetów na sezon zasadniczy będą mogli wprowadzić bezpłatnie na każdy mecz dzieci do lat 12.
* posiadacze karnetów będą mogli nabyć bilety na finałową rundę Indywidualnych Mistrzostw Europy (SEC) w cenie biletu ulgowego 40 zł: promocja ograniczona czasowo do 30 czerwca 2017 roku. Po 30 czerwca cena będzie wynosić 55 zł. Bilety na SEC będą sprzedawane od 20 marca.

Gdzie kupić bilet?

Karnety dostępne będą za pośrednictwem portalu kupbilet.pl (oraz stacjonarnie w punktach STS i Empik). Kibic po zakupie vouchera przez serwis kupbilet.pl będzie mógł zrealizować go w punktach sprzedaży na stacjach Speed Car - stacje kontroli pojazdów w Lublinie (ul. Lubartowska 75, i al. Jana Pawła II 15). W tych punktach możliwa jest tylko płatność gotówką!
W obu punktach sprzedaży na stacjach Speed Car będzie prowadzona sprzedaż stacjonarna karnetów.

Karnety na trybunę główną (zadaszoną)

W najbliższym czasie rozpocznie się także sprzedaż karnetów na trybunę główną Stadionu Miejskiego. Karnety obowiązując na sezon zasadniczy będą sprzedawane w cenie 300 zł/sztuka. Zapotrzebowanie można zgłaszać mailowo na adres karnety@speedcarmotorlublin.pl

Premiera filmu!

Dziś, punktualnie o godz. 18.00 odbędzie się premiera filmu promującego drużynę Speed Car Motor Lublin i nasze miasto. Film będzie można obejrzeć na fanpage Speed Car Motor Lublin oraz kanale Youtube.

ZOBACZ TEŻ >>> Moto Arena, wiemy kiedy rozpocznie się sezon motoryzacyjny!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?

29 maja 2017, 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 

29 maja 2017, 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?

29 maja 2017, 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.

29 maja 2017, 17:07

Już w dniach 31 maja i 1 czerwca czeka na Was moc atrakcji związanych z otwarciem Carrefour Market i nową drogerią Rossmann, szalona Noc Zakupów i Dzień Dziecka!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy