Żużel w Lublinie! Znów słuchać ryk silników, sportowcy już ćwiczą! [ZDJĘCIA]

Żużel w Lublinie! Znów słuchać ryk silników 10 Żużel w Lublinie! Znów słuchać ryk silników, sportowcy już ćwiczą! [ZDJĘCIA]
Żużel w Lublinie! Znów słuchać ryk silników / Speed Car Motor Lublin
Ilustracja do artykułu: Żużel w Lublinie! Znów słuchać ryk silników, sportowcy już ćwiczą! [ZDJĘCIA]

Trenują przed startem ligi, teraz lubelscy żużlowcy na swoje ćwiczenia na torze także mieszkańców Lublina! Zobaczcie jak oni jeżdżą!

Tor przy Al. Zygmuntowskich przeszedł już test, dzięki pomyślnemu wynikowi piątkowy trening mogli oglądać wszyscy pasjonaci lubelskiego żużla.

Karnety na mecze

Już czekają bilety na mecze żużlowe Speed Car Motor Lublin.

Sezon zasadniczy: 108 zł

Dodatkowo:
* posiadacz bezpłatnie może obejrzeć finał Srebrnego Kasku i eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywane na Stadionie Miejskim w Lublinie.
* posiadacze karnetów na sezon zasadniczy będą mogli wprowadzić bezpłatnie na każdy mecz dzieci do lat 12.
* posiadacze karnetów będą mogli nabyć bilety na finałową rundę Indywidualnych Mistrzostw Europy (SEC) w cenie biletu ulgowego 40 zł: promocja ograniczona czasowo do 30 czerwca 2017 roku. Po 30 czerwca cena będzie wynosić 55 zł. Bilety na SEC będą sprzedawane od 20 marca.

Gdzie kupić bilet?

Karnety dostępne będą za pośrednictwem portalu kupbilet.pl (oraz stacjonarnie w punktach STS i Empik). Kibic po zakupie vouchera przez serwis kupbilet.pl będzie mógł zrealizować go w punktach sprzedaży na stacjach Speed Car - stacje kontroli pojazdów w Lublinie (ul. Lubartowska 75, i al. Jana Pawła II 15). W tych punktach możliwa jest tylko płatność gotówką!
W obu punktach sprzedaży na stacjach Speed Car będzie prowadzona sprzedaż stacjonarna karnetów.

Karnety na trybunę główną (zadaszoną)

W najbliższym czasie rozpocznie się także sprzedaż karnetów na trybunę główną Stadionu Miejskiego. Karnety obowiązując na sezon zasadniczy będą sprzedawane w cenie 300 zł/sztuka. Zapotrzebowanie można zgłaszać mailowo na adres karnety@speedcarmotorlublin.pl

Premiera filmu!

Dziś, punktualnie o godz. 18.00 odbędzie się premiera filmu promującego drużynę Speed Car Motor Lublin i nasze miasto. Film będzie można obejrzeć na fanpage Speed Car Motor Lublin oraz kanale Youtube.

ZOBACZ TEŻ >>> Moto Arena, wiemy kiedy rozpocznie się sezon motoryzacyjny!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Jarmark Wielkanocny 2017 - kiedy i w których miastach?

Wielkanoc coraz bliżej! W niektórych miastach pojawiły się już jarmarki wielkanocne, na których znajdziecie świąteczne produkty. Co i w którym miejscu będą kiermasze? Przekonajcie się na ESKA.pl

20 min
Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Milionerzy: pytanie za pół miliona o gitarę akustyczną!

Pytanie o gitarę akustyczną przerosło jedną z uczestniczek Milionerów, która postanowiła wycofać się z gry i zabrać 250 tys. zł. 

34 min
Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook może przestać działać! Co się zmieni?

Facebook przestał działać? Nie wiesz, o co chodzi, ale aplikacja FB jest nieaktywna? Znamy przyczynę problemu!

1 godz. 14 min.
Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke! Co zaśpiewała?

Victoria Beckham w Carpool Karaoke powraca do śpiewania! Pomimo tego, że była członkini Spice Girls już dawno porzuciła karierę muzyczną, to dla Jamesa Cordena zrobiła wyjątek.

1 godz. 31 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy