Szwedzi przejdą przez Lublin! Barwny przemarsz kibiców zza granicy

Zdjęcie z artykułu: Szwedzi przejdą przez Lublin! Barwny przemarsz kibiców zza granicy Do Lublina przyjedzie ok. 3 tysiące kibiców ze Szwecji; Frankie Fouganthin, CC by 4.0, wikipedia.org
Ilustracja do artykułu Szwedzi przejdą przez Lublin! Barwny przemarsz kibiców zza granicy

Do Lublina na mecz swojej reprezentacji przyjadą tysiące kibiców ze Szwecji. To najliczniejsza grupa turystów odwiedzająca nasze miasto. Na stadion przejdą korowodem!

Do stolicy Lubelszczyzny według zapowiedzi przyjedzie łącznie około 3 tysiące kibiców ze Szwecji. Kibice podczas pierwszego ich meczu w Lublinie w ramach UEFA EURO U21 zamierzają przejść na stadion Arena Lublin wielkim korowodem.

Szwedzi spotkają się na Starym Mieście i stamtąd przejdą na mecz. - Trasa wiedzie z placu obok Trybunału Koronnego przez Krakowskie Przedmieście, Plac Litewski, ulicami Lipową, Narutowicza, Muzyczną na stadion – wyjaśnia Komendant Miejski Policji w Lublinie insp. Dariusz Dudzik.

Pochód rozpocznie się w poniedziałek, 19 czerwca ok. godz. 17.30. Przemarsz ma formę uroczystą, będzie zabezpieczony przez policję. Poniedziałkowy mecz Szwecji z Polską rozpocznie się o godz. 20.45.  

Posłuchaj szczegółów o przemarszu Szwedów. Materiał przygotowała Sandra Bartnik, reporterka Radia ESKA.

ZOBACZ TEŻ >>> Darmowa komunikacja na mecze EURO U21 w Lublinie. Specjalne linie autobusowe przejadą przez całe miasto

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.

27 min
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?

29 min
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl

35 min
Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Miss Polski Nastolatek 2017 - gdzie oglądać finał konkursu 28.06?

Podczas magicznego wieczoru minionego weekendu dla wielu pięknych dziewcząt otworzyły się drzwi do wyjątkowej kariery. Moment, kiedy to się stało będzie można zobaczyć w Czwórce retransmitującej galę Finału Miss Polski Nastolatek 2017

1 godz. 0 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy