Szwedzi przejdą przez Lublin! Barwny przemarsz kibiców zza granicy

Zdjęcie z artykułu: Szwedzi przejdą przez Lublin! Barwny przemarsz kibiców zza granicy Do Lublina przyjedzie ok. 3 tysiące kibiców ze Szwecji; Frankie Fouganthin, CC by 4.0, wikipedia.org
Ilustracja do artykułu Szwedzi przejdą przez Lublin! Barwny przemarsz kibiców zza granicy

Do Lublina na mecz swojej reprezentacji przyjadą tysiące kibiców ze Szwecji. To najliczniejsza grupa turystów odwiedzająca nasze miasto. Na stadion przejdą korowodem!

Do stolicy Lubelszczyzny według zapowiedzi przyjedzie łącznie około 3 tysiące kibiców ze Szwecji. Kibice podczas pierwszego ich meczu w Lublinie w ramach UEFA EURO U21 zamierzają przejść na stadion Arena Lublin wielkim korowodem.

Szwedzi spotkają się na Starym Mieście i stamtąd przejdą na mecz. - Trasa wiedzie z placu obok Trybunału Koronnego przez Krakowskie Przedmieście, Plac Litewski, ulicami Lipową, Narutowicza, Muzyczną na stadion – wyjaśnia Komendant Miejski Policji w Lublinie insp. Dariusz Dudzik.

Pochód rozpocznie się w poniedziałek, 19 czerwca ok. godz. 17.30. Przemarsz ma formę uroczystą, będzie zabezpieczony przez policję. Poniedziałkowy mecz Szwecji z Polską rozpocznie się o godz. 20.45.  

Posłuchaj szczegółów o przemarszu Szwedów. Materiał przygotowała Sandra Bartnik, reporterka Radia ESKA.

ZOBACZ TEŻ >>> Darmowa komunikacja na mecze EURO U21 w Lublinie. Specjalne linie autobusowe przejadą przez całe miasto

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.

17 sierpnia 2017, 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.

17 sierpnia 2017, 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?

17 sierpnia 2017, 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 

17 sierpnia 2017, 15:27

Razem z Galerią Gala przedstawiamy łazienkowe trendy 2017 roku!! Sprawdź >>Akcja partnerska

Szukasz pracy za granicą?! Poznaj ofertę SBA Flex!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy